کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023
4

۴۰۰۰ معلول در شهرستان کوهدشت شناسایی شد

رئیس بهزیستی شهرستان کوهدشت گفت:۴۰۰۰ معلول در شهرستان کوهدشت شناسایی شد که از این آمار ۱۰۵ خانوار دارای ۲ معلول است.    کوهنانی نیوز:میرزاعباس فتحی در حاشیه افتتاح واحدهای مسکونی معلولان شهرستان کوهدشت در گفت‌و‌گو با خبرگزاری تسنیم در کوهدشت اظهار داشت: یکی از خدمات بهزیستی ساخت مسکن برای خانوارهای یک معلول و دو معلول است. […]

رئیس بهزیستی شهرستان کوهدشت گفت:۴۰۰۰ معلول در شهرستان کوهدشت شناسایی شد که از این آمار ۱۰۵ خانوار دارای ۲ معلول است.

 

 کوهنانی نیوز:میرزاعباس فتحی در حاشیه افتتاح واحدهای مسکونی معلولان شهرستان کوهدشت در گفت‌و‌گو با خبرگزاری تسنیم در کوهدشت اظهار داشت: یکی از خدمات بهزیستی ساخت مسکن برای خانوارهای یک معلول و دو معلول است.

وی با بیان این‌که در شهرستان کوهدشت ۲۶ طرح برای خانوارهای دو معلول اجرا شده است، افزود: در شهرستان کوهدشت ۴۰۰۰ معلول شناسایی شده که از این آمار ۱۰۵ خانوار دارای ۲ معلول است.

رئیس بهزیستی شهرستان کوهدشت با بیان این‌که امروز ۸ واحد مسکونی معلولان مددجو دراین شهرستان افتتاح شده است، عنوان کرد: در افتتاح این واحدها ۲۴۰ میلیون تومان کمک بلاعوض پرداخت شده‌است.

وی با بیان این که برای هر خانوار دو معلول ۳۰ میلیون تومان کمک بلاعوض پرداخت شده است، بیان کرد: از ۴۰ خانوار شهری، ۲۶ نفر تحت پوشش ساخت مسکن قرار گرفته‌اند.

فتحی گفت: ۲۴ خانوار دارای ۲معلول روستایی به بنیاد مسکن معرفی شده که ۱۲ خانوار ۱۸ میلیون تومان دریافت کرده‌اند و اعتبار مسکن بقیه خانوارها نیز تأمین شده که در ۶ماهه دوم سال ۹۷ پرداخت خواهد شد.

۴۰۰۰ معلول در شهرستان کوهدشت شناسایی شد
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=4341