کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023
4

سه لرستانی در بین حادثه دیدگان سقوط هواپیما+عکس و جزئیات

سه نفر از جانباختگان سانحه سقوط هواپیمای مسافربری مسیر تهران-یاسوج  لرستانی بودند. هواپیمای ای تی آر شرکت هواپیمایی آسمان صبح روز گذشته تهران را به مقصد یاسوج ترک کرد که دقایقی بعد از پرواز بر روی آسمان شهر سمیرم ناپدید شد.  براساس گزارش های اولیه تمامی سرنشینان کشته شده اند و علت سقوط این هواپیما […]

سه نفر از جانباختگان سانحه سقوط هواپیمای مسافربری مسیر تهران-یاسوج  لرستانی بودند.

هواپیمای ای تی آر شرکت هواپیمایی آسمان صبح روز گذشته تهران را به مقصد یاسوج ترک کرد که دقایقی بعد از پرواز بر روی آسمان شهر سمیرم ناپدید شد.

 براساس گزارش های اولیه تمامی سرنشینان کشته شده اند و علت سقوط این هواپیما تاکنون برخورد با رشته کوه دنا اعلام شده است.

 

گفته می شود سه نفر از جانباختگان سانحه سقوط هواپیمای مسافربری مسیر تهران، یاسوج  لرستانی بوده اند.

 عبدالرضا کردی، دارای دکترای روانشناسی دانشگاه کورلینز آمریکا متولد ۱۳۴۲ در بروجرد از  کشته‌شدگان سقوط هواپیمای تهران – یاسوج است که قرار بود در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج سخنرانی داشته باشد.

وی رئیس مرکز جهانی آموزش و پرورش خلاق در مالزی،عضو بنیاد آموزش خلاق آمریکا،عضو انجمن خلاقیت و نوآوری مالزی،نائب رئیس جامعه هنری ایران و مالزی،عضو انجمن خلاقیت و نوآوری مالزی،مشاور کار آفرینی رییس سازمان نظام مشاوره و روانشناسی کشور و مترجم و مولف بیش از ۵۰عنوان کتاب بوده است.

دکتر کردی

دکتر احمد چرمیان از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد که جهت انجام ماموریت اداری عازم یاسوج بود در سانحه پرواز هواپیمای ATR72 جان باخت.

وی دکترای رشته مدیریت داشته است و بیش از ۱۵ سال در دانشگاه آزاد بروجرد تدریس کرد.

دکتر چرمیان

فاطمه دالوند دانشجوی ورودی ۹۵ رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج هم از دیگر مسافرین پرواز سانحه دیده بود.

فاطمه دالوند

به منظور جست وجوی حادثه دیدگان این سانحه هوایی ۲ تیم امداد و نجات کوهستان از جمعیت هلال احمر لرستان به محل سقوط هواپیمای تهران یاسوج اعزام شدند،هنوز چیزی از لاشه هواپیما یا پیکر مسافران پیدا  نشده است و جست وجوها ادامه دارد.

  آیت الله سیداحمدمیرعمادی،نماینده ولی فقیه در لرستان و سیدموسی خادمی استاندار لرستان در پیامی مشترک حادثه دلخراش سقوط هواپیمای مسافربری تهران-یاسوج و جان باختن ۶۶ تن از هموطنان در این سانحه را تسلیت گفتند.

در پی این حادثه نماینده ولی فقیه و استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت سانحه سقوط هواپیمای تهران به یاسوج سه روز در استان عزای عمومی اعلام کردند.

سفیر افلاک

سه لرستانی در بین حادثه دیدگان سقوط هواپیما+عکس و جزئیات
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=4386