کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023
5

سرپرست آموزش و پرورش شهرستان رومشگان منصوب شد

سرپرست آموزش و پرورش شهرستان رومشگان منصوب شد به گزارش کوهنانی نیوز به نقل از  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان لرستان، سرپرست آموزش و پرورش استان لرستان در حکمی ولی اله علی مدد را به عنوان سرپرست جدید آموزش و پرورش شهرستان رومشگان منصوب کرد. در متن این حکم آمده […]

سرپرست آموزش و پرورش شهرستان رومشگان منصوب شد
به گزارش کوهنانی نیوز به نقل از  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان لرستان، سرپرست آموزش و پرورش استان لرستان در حکمی ولی اله علی مدد را به عنوان سرپرست جدید آموزش و پرورش شهرستان رومشگان منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است” جناب آقای ولی اله علی مدد نظر به تعهد، شایستگی و تجربیات ارزنده جنابعالی و براساس موافقت کمیته انتصابات و تحول اداری به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست آموزش و پرورش شهرستان رومشگان منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال در جهت مدیریت صحیح نیروی انسانی موجود، استفاده بهینه از فضاهای آموزش و پرورش با بکارگیری پتانسیل مجموعه همکاران گرانقدر و برنامه ریزی دقیق فعالیت های آموزشی و پرورشی در راستای سیاست ها و رویکردهای دولت تدبیر و امید، توجه جدی درخصوص تحصیل، تهذیب و ورزش دانش آموزان و همچنین تقویت بنیه علمی همکاران با اجرای دوره های ضمن خدمت و انجام سایر امور محوله اهتمام ورزیده و در مسئولیت جدید منشا خدمات ارزشمندی به نظام تعلیم و تربیت کشور باشید.

گفتنی است پیش از این باقر بازوند به عنوان سرپرست آموزش و پرورش شهرستان رومشگان عهده دار این مسئولیت بود .

سرپرست آموزش و پرورش شهرستان رومشگان منصوب شد
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=4489