کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
8

اولین جلسه کاندیداهای اصلاح طلب شورای شهر کوهدشت و بخشهای کوهنانی و طرهان+تصاویر

(تصاویر) اولین جلسه کاندیداهای اصلاح طلب شورای شهر کوهدشت/ وحدت بزرگان تضمین سلامت انتخابات/ انتقاد از عملکرد دولت در لرستان   به همت حزب مردم‌سالاری صورت گرفت؛ به گزارش کوهنانی نیوز به نقل از خبرنگار کشکان، اولین جلسه وحدت و ائتلاف کاندیداهای اصلاح طلب برای انتخابات دوره پنجم شورای اسلامی شهر کوهدشت با حضور گروهی […]

(تصاویر) اولین جلسه کاندیداهای اصلاح طلب شورای شهر کوهدشت/ وحدت بزرگان تضمین سلامت انتخابات/ انتقاد از عملکرد دولت در لرستان

 

به همت حزب مردم‌سالاری صورت گرفت؛

به گزارش کوهنانی نیوز به نقل از خبرنگار کشکان، اولین جلسه وحدت و ائتلاف کاندیداهای اصلاح طلب برای انتخابات دوره پنجم شورای اسلامی شهر کوهدشت با حضور گروهی از این کاندیداها(۱۹ نفر) و برخی فعالان سیاسی و با میزبانی حزب مردم‌سالاری (دبیر: فردین گراوند) برگزار شد. برخی مدعوین از جمله اعضای فعلی شورای شهر کوهدشت به جز مؤمن عبدی پور […]

به گزارش خبرنگار کشکان، اولین جلسه وحدت و ائتلاف کاندیداهای اصلاح طلب برای انتخابات دوره پنجم شورای اسلامی شهر کوهدشت با حضور گروهی از این کاندیداها(۱۹ نفر) و برخی فعالان سیاسی و با میزبانی حزب مردم‌سالاری (دبیر: فردین گراوند) برگزار شد. برخی مدعوین از جمله اعضای فعلی شورای شهر کوهدشت به جز مؤمن عبدی پور علی رغم اعلام قبلی در جلسه حاضر نشدند.

برآیند سخن کاندیداهای حاضر در این نشست تشویق مردم به حضور پرشور در انتخابات، تقویت نظام و عمل به منویات رهبری و رسیدن به راهکاری برای تضمین سلامت انتخابات بود.

همچنین حاضرین در جلسه (فارغ از نام گوینده) به موارد ذیل اشاره کردند:

– چهلمین روز درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی ریاست فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام گرامی داشته شد.

– انتقاد از فرماندار کوهدشت به دلیل عزل نیروهای اصلاح طلب (اشاره به عزل مدیر اداره امور عشایری)

– تأکید بر احترام به قانون در بحث انتخابات ۷ اسفند و اینکه پس از تأیید شورای نگهبان ملکشاهی نماینده ی قانونی مردم در مجلس است.

– بزرگان همیشه عامل باخت جریان اصلاحات در کوهدشت بوده اند تا عامل وحدت. وقت آن است که جریان اصلاحات در کوهدشت پوست اندازی کند و میدان به جوانان داده شود.

– چنانچه عوامل نظارت و اجرایی عادلانه به کارگیری نشوند هزینه کردن کاندیداها برای انتخابات بیهوده است.

– کاندیداهای اصلاح طلب به فرآیند ائتلاف پایبند باشند و برای رسیدن به آن از هیچ کوشش و ایثاری دریغ نکنند.

– فرمانداری کوهدشت و به ویژه استاندار لرستان باید تضمین کننده ی سلامت انتخابات باشند و این را در عمل و پیش از انتخابات به اثبات برسانند.

– انتقاد از عملکرد سیاسی دولت تدبیر و امید به ویژه در لرستان

– جریان اصلاحات کوهدشت در حال حاضر به مانند دیگر نقاط کشور سلب اختیار شده است. در کوهدشت این جریان یک آموزش و پرورش نیم بند در اختیار دارد.

– تا کنون هیچ کار شاخص و قابل توجهی از سوی شهرداری و شوراها برای کوهدشت صورت نگرفته است.

– تأکید بر استفاده از ظرفیت رسانه ها در نقد عملکرد دولت و استاندار لرستان

– اصلاح طلبان در زمان دولت احمدی نژاد بیشتر از دولت فعلی عزت و احترام داشتند.

– شوراها در حال حاضر شورای شهرداری هستند تا شورای شهر و مردم.

– تک تک سران اصلاحات کوهدشت باید از مردم و حامیان این جریان عذرخواهی کنند چون هر کدام در برهه ای به نوعی دیگری را بر زمین زده و عامل شکست جریان شده اند.

– مشکل اختلاف اصلاح طلبان کوهدشت باید از سرچشمه حل شود و آقایان دوستی و اسفندیاری به وحدت برسند و این تضمین سلامت انتخابات است.

– نامه ای با امضای احزاب اصلاح طلب و کاندیداها تنظیم شود و از نمایندگان دولت درخواست تضمین برگزاری انتخابات سالم شود.

– تا کنون فرماندار رومشکان(درمنان) تعهد داده انتخابات آینده بدون حاشیه و سالم برگزار شود.

– تمام تلاش دولت این است که انتخابات سالمی داشته باشیم و طبیعی است اگر قشر روحانیت در امر برگزاری انتخابات بیشتر فعال باشد اطمینان مردم از صحت انتخابات بیشتر شده و اگر هم کسانی دغدغه ای داشته باشند برطرف خواهد شد.

گفتنی است برخی انتقادات و مطالب در این جلسه از سوی تعدادی از حاضرین به گونه ای و با لحنی مطرح شد که موجب برخی جبهه گیری ها و حواشی شد. همچنین مقرر شد دومین جلسه کاندیداهای اصلاح طلب شورای شهر کوهدشت به صورت گسترده تر و سازمان یافته تر در آینده ی نزدیک برگزار شود.

 

گزارش و عکس: مهدی دوست محمدی

 

 

اولین جلسه کاندیداهای اصلاح طلب شورای شهر کوهدشت و بخشهای کوهنانی و طرهان+تصاویر
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=494