کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

18 رجب 1444 Wednesday, 8 February , 2023
0
امام جمعه کوهدشت مطرح کرد؛

اهمیت و تاثیر‌گذاری تفکر بسیج در جامعه

امام جمعه کوهدشت با اشاره به اینکه بسیج یک تفکر بزرگ و تاثیر گذار در جامعه است، عنوان کرد

وی افزود: حسابرسی روز قیامت بسیار دقیق است، البته برخی بدون حساب وارد بهشت می شوند، انسان های عاقل ومتقی از سختی روز حساب می ترسند.

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز ،حجت الاسلام ابراهیم طهماسبی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته کوهدشت، عنوان کرد: اولیای خدا انسان های قانعی بودند، یکی از آثار قناعت ثروت و بی نیازی است، همیشه انسان هایی که قانع نیستند حس بدی برای آن ها ایجاد شده و بیچاره می شوند.

وی افزود: حسابرسی روز قیامت بسیار دقیق است، البته برخی بدون حساب وارد بهشت می شوند، انسان های عاقل ومتقی از سختی روز حساب می ترسند.

امام جمعه کوهدشت با اشاره به اینکه بسیج یک تفکر بزرگ و تاثیر گذار در جامعه است، عنوان کرد: داشتن یک منظومه فکری منظم، عدم سایش فکری در زمان، پیروی از فرهنگ عاشورا، برخورداری از شجاعت و فداکاری، بصیرت و روش دقیق سیاسی و شناخت دوست از دشمن و اولویت های مبارزه، اندیشیدن به هدف های بزرگ، توکل برخدا و برداشتن گام های بزرگ، عدم تنش و جلوگیری از اشتباه،حضور موثر و مهروزانه از خصوصیات بسیج به شمار می رود.

وی تصریح کرد: توسط بسیجیان آمریکای جنایتکار از منطقه خفت بارانه بیرون خواهد رفت، تا مردم خدا را دارند سست اراده نخواهند شد.

طهماسبی گفت:ملت ایران بسیجی بوده و در هر صحنه ای حاضر است، در پشتیبانی از ملت و بصیرت بسیج است و این ملت بسیجی شکست ناپذیر است.

امام جمعه کوهدشت با اشاره به جنگ ترکیبی دشمن بیان کرد:حدوث و بقا انقلاب اسلامی به دلیل حضور و اتحاد مردم است، دشمنان امروز با آشوب و جنگ های ترکیبی در صدد ضربه زدن به کشور هستند البته راه به جایی نمی برد.

وی گفت: بایستی از فضای مجازی به درستی استفاده شود، هدف دشمن این است که می خواهند ارکان اقتدار نظام را در هم بشکنند،راه این است که مقاوت کنیم و دستگاه های مختلف تلاش کنند و همراهی دولت و ملت اهمیت دارد و همیشه مثل قبل پیروز میدان هستیم.

امام جمعه کوهدشت با اشاره به صحنه‌‌های ناب خدمت رسانی بسیجیان در سیل ۹۸، بیان کرد: در هر مسئله ای بسیج شبانه روز آماده خدمت رسانی به مردم هستند.

وی با اشاره به اهمیت احداث سد معشوره در کوهدشت گفت:وظیفه یک نماینده مجلس این است که به حاشیه نرود و قوانین قرآنی را در مجلس تصویب کند و اولویت ها را در نظر بگیرند و مسئولان در راستای تزریق بودجه به شهرستان تلاش کنند.

طهماسبی گفت: برخی ادارات وقتی مردم مراجعه می کنند به دستگاه مربوطه جواب درستی دریافت نمی کنند، مسئولان باید ضمن رعایت قوانین و مقررات بسیجی عمل کند و خدمت خالصانه به مردم داشته باشد.

امام جمعه کوهدشت بیان کرد: اهانت به حجاب و اموال عمومی و اهانت به عمامه روحانیون خیانت به کشور است، بایستی گفت باطل رفتنی است و حق پایدار می ماند.

انتهای پیام/

اهمیت و تاثیر‌گذاری تفکر بسیج در جامعه
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=57412