کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

18 رجب 1444 Wednesday, 8 February , 2023
1
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان

برپایی نمایشگاه و جشنواره دست‌بافته‌های مددجویان کمیته امداد در محوطه باغ گلستان قلعه “فلک الافلاک”خرم آباد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان با بیان اینکه برگزاری این نمایشگاه‌ها موجب ترویج هنر صنایع دستی و رشد و توسعه آن می‌شود، افزود: آموزش، افزایش تولید و رونق بازار کار هنرمندان از دیگر اهداف برگزاری نمایشگاه‌های صنایع دستی در رشته‌های مختلف است

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از برپایی نمایشگاه و جشنواره دست‌بافته‌های مددجویان کمیته امداد در محوطه باغ گلستان قلعه “فلک الافلاک”خرم آباد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز ، عطا حسن پور در جمع خبرنگاران با بیان این خبر گفت: نمایشگاه دست‌بافته‌های مددجویان کمیته استان در گرامیداشت سالروز شهادت سردار دلها حاج‌ “قاسم سلیمانی” و با همکاری کمیته امداد استان از امروز در محوطه باغ گلستان مجموعه تاریخی، فرهنگی” قلعه فلک‌الافلاک” خرم‌آباد آغاز شده است.

وی، افزود:در این نمایشگاه دست‌بافته‌های هنرمندان لرستان در رشته‌های قالی و گلیم بافی عرضه خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان با بیان اینکه برگزاری این نمایشگاه‌ها موجب ترویج هنر صنایع دستی و رشد و توسعه آن می‌شود، افزود: آموزش، افزایش تولید و رونق بازار کار هنرمندان از دیگر اهداف برگزاری نمایشگاه‌های صنایع دستی در رشته‌های مختلف است که در طول سال با مناسبت‌های متخلف و همچنین مشارکت دیگر دستگاه‌های اجرایی برگزار می‌شود.

حسن پور، اظهار داشت: نمایشگاه دست‌بافته‌های مددجویان کمیته امداد از ۱۴ تا ۱۶ دی‌ماه در محوطه باغ گلستان قلعه فلک‌الافلاک خرم‌آباد برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

<strong>برپایی نمایشگاه و جشنواره دست‌بافته‌های مددجویان کمیته امداد در محوطه باغ گلستان قلعه “فلک الافلاک”خرم آباد</strong>
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=57898