کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

1
حجت الاسلام طهماسبی امام جمعه محترم کوهدشت

نقش پررنگ انقلاب در بیداری جهان اسلام

وی با اشاره نقش انقلاب اسلامی ایران در بیداری جهان اسلام، گفت: امروز برکات انقلاب اسلامی به جهان مخابره شده است، ۲۲ بهمن سالگرد ملی انقلاب و جشنی ملی است و پرچم را برافراشته‌ایم و این پرچم را خدمت حضرت ولی‌عصر (ع) خواهیم داد.

امام‌جمعه کوهدشت عنوان کرد: در بازدید رهبر معظم انقلاب از نمایشگاه توانمندی‌های صنعتی ایران که در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد در پاسخ به گزارش وزیر جهاد کشاورزی فرمودند آمار و ارقام در این حوزه بایستی دقیق ارائه شود.

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز ،حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته کوهدشت، اظهار داشت: حضرت امیرالمؤمنین (ع) درزمینهٔ دین و قرآن یک‌لحظه تردید نداشتند و اخلاص و شجاعت ایشان مثال‌زدنی بود و تمام عمرش در خدمت به پیامبر اکرم (ص) و دین بود.

وی ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر، افزود: اتحاد و همدلی رمز موفقیت جامعه است، سخنی که برخلاف مصلحت انقلاب و ملت است نباید گفته شود، رهبر معظم انقلاب فرمودند: این انقلاب نه ظالم بوده و منفعل بوده است، امروز جمهوری اسلامی ایران گام‌های مستحکم‌تری روبه‌جلو برمی‌دارد.

امام‌جمعه کوهدشت عنوان کرد: در بازدید رهبر معظم انقلاب از نمایشگاه توانمندی‌های صنعتی ایران که در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد در پاسخ به گزارش وزیر جهاد کشاورزی فرمودند آمار و ارقام در این حوزه بایستی دقیق ارائه شود.

وی با اشاره به اینکه بایستی بخش تعاونی‌ها تقویت شوند، تصریح کرد: نقش رهبری جلو بی‌تدبیری‌ها را می‌گیرد چراکه به مسائل توجه ویژه‌ای دارند.

طهماسبی گفت: وابستگی تمام‌عیار به بیگانگان، فساد و دین‌ستیزی، تلاش برای انحراف جوانان، بی‌اعتنایی به رأی مردم ظلم و بی‌عدالتی گسترده در کشور، عقب‌ماندگی کشور از علم و صنعت و عدم برخورداری از رفاهی‌ات اولیه زندگی و… ازجمله مشکلات حکومت پهلوی به شمار می‌رود.

امام‌جمعه کوهدشت بیان کرد: بایستی قدر این انقلاب شکوهمند اسلامی را بدانیم، همه ما زیر پرچم دین و قرآن بایستی برای دفاع از ارزش‌ها آماده‌باشیم، به فرموده رهبر معظم انقلاب باید مدیریت‌ها جهادی باشند.

وی با اشاره نقش انقلاب اسلامی ایران در بیداری جهان اسلام، گفت: امروز برکات انقلاب اسلامی به جهان مخابره شده است، ۲۲ بهمن سالگرد ملی انقلاب و جشنی ملی است و پرچم را برافراشته‌ایم و این پرچم را خدمت حضرت ولی‌عصر (ع) خواهیم داد

طهماسبی گفت: امام راحل در عقیده خود هیچ‌گونه تزلزلی نداشت و مقتدرانه در مقابل حکومت پهلوی و دشمنان ایستاد، ما امروز راه امام (ره) را باقوت ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=58208

برچسب ها