کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023
4

توزیع بسته‌های لوازم خانگی در بین سیل‌زدگان خرم‌آباد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خرم‌آباد بابیان اینکه تاکنون بسته‌های لوازم‌خانگی در میان بیش از ۴۰ خانواده توزیع‌شده است بیان کرد: با کمک خیرین و بسیج اصناف شهرستان خرم‌آباد لوازم ذکرشده تهیه و توزیع شد. به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، ماشاالله بازگیر با اشاره به توزیع بسته‌های لوازم‌خانگی در بین سیل‌زدگان اظهار داشت: بر اساس […]

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خرم‌آباد بابیان اینکه تاکنون بسته‌های لوازم‌خانگی در میان بیش از ۴۰ خانواده توزیع‌شده است بیان کرد: با کمک خیرین و بسیج اصناف شهرستان خرم‌آباد لوازم ذکرشده تهیه و توزیع شد.

توزیع بسته‌های لوازم خانگی در بین سیل‌زدگان خرم‌آباد

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، ماشاالله بازگیر با اشاره به توزیع بسته‌های لوازم‌خانگی در بین سیل‌زدگان اظهار داشت: بر اساس نیازسنجی‌ها و شناسایی‌های به‌عمل‌آمده با همکاری معتمدین محلات، بسته‌های لوازم‌خانگی در بین خانوارهای سیل‌زده شهرستان خرم‌آباد توزیع شد.

وی با اشاره به توزیع این لوازم در بین خانوارهای سیل‌زده محله اسدآبادی، پارک ساحلی و پل پیوستی افزود: یخچال، ماشین لباس‌شویی، فرش، اجاق‌گاز، جاروبرقی و … در بین سیل‌زدگان توزیع شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خرم‌آباد بابیان اینکه تاکنون بسته‌های لوازم‌خانگی در میان بیش از ۴۰ خانواده توزیع‌شده است بیان کرد: با کمک خیرین و بسیج اصناف شهرستان خرم‌آباد لوازم ذکرشده تهیه و توزیع شد.

بازگیر خاطرنشان کرد: هفته گذشته نیز مرحله اول توزیع لوازم‌خانگی در قالب ارسال وسایل آشپزخانه برای خانوارهای سیل‌زده انجام شد.

توزیع بسته‌های لوازم خانگی در بین سیل‌زدگان خرم‌آباد
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=5821