کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

16 جماد أول 1444 Friday, 9 December , 2022
4

ساعت کاری ادارات استان لرستان تغییر کرد

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان گفت: ساعت کاری ادارات استان لرستان بنابه دستور استاندار از امروز تغییر کرد. محمد موحدپور در جمع خبرنگاران این شهرستان از تغییر ساعات کاری ادارات در لرستان خبر داد و اظهار داشت: بنابه دستور استاندار  لرستان ساعت کاری تمام ادارات و دستگاه‌های دولتی، بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر […]

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان گفت: ساعت کاری ادارات استان لرستان بنابه دستور استاندار از امروز تغییر کرد.

ساعت کاری ادارات استان لرستان تغییر کرد

محمد موحدپور در جمع خبرنگاران این شهرستان از تغییر ساعات کاری ادارات در لرستان خبر داد و اظهار داشت: بنابه دستور استاندار  لرستان ساعت کاری تمام ادارات و دستگاه‌های دولتی، بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر موسسات عمومی غیردولتی استان از شنبه ۲۵ خرداد تغییر می‌کند.

وی با بیان اینکه استاندار بر اساس اختیارات محوله و بنابه تصویب نامه هیئت وزیران و جهت صرفه‌جویی در مصرف انرژی به ویژه رعایت الگوی مصرف برق این تغییر ساعت را اعلام کرده است افزود: این تصمیم استاندار در راستای افزایش پایداری شبکه و جلوگیری از خاموشی و قطعی برق است و از شنبه ۲۵ خرداد تا ۱۵ شهریورماه امسال در استان لازم الاجرا است.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان عنوان کرد: با توجه به تغییر ساعت اداری حضور کارکنان دستگاه‌های اداری و اجرایی در دوره زمانی مشخص شده در محل کار شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۳:۴۵ و پنجشنبه‌ها از ۶:۳۰ تا ۱۳:۰۰ ضروری است.

 موحدپور گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان موظف هستند پس از اتمام ساعات کار اداری نسبت به صرفه‌جویی در مصرف برق نظارت لازم را داشته باشند.

وی با بیان اینکه ساعت کار بیمارستان‌ها، مراکز درمانی، خدماتی امدادرسانی و آتش‌نشانی به روال معمول است تصریح کرد: بر حسب دستور استاندار، شرکت توزیع برق نیز جهت کنترل و نظارت بر مصرف برق توسط ادارات و سازمان‌ها در دوره زمانی مذکور موظف است گروه‌های را تشکیل داده و نتیجه را هر ۱۵ روز یک بار به استانداری گزارش دهد.j

تسنیم

ساعت کاری ادارات استان لرستان تغییر کرد
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=6403