کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023
4

توزیع بسته حمایت غذایی جدید قبل از عید نوروز

تا کنون ۳۰۰ هزار نفر از مردم لرستان سبد کالا دریافت کرده‌اند. کوهنانی نیوز:حمیدرضا درویش‌پور در گفتگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد در خصوص توزیع سبد کالا در سطح استان بیان داشت: از شروع به کار دولت تدبیر و امید تاکنون ۹ مرحله بسته حمایت غذایی به جامعه هدف که همان اقشار کم درآمد جامعه که […]

تا کنون ۳۰۰ هزار نفر از مردم لرستان سبد کالا دریافت کرده‌اند.

کوهنانی نیوز:حمیدرضا درویش‌پور در گفتگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد در خصوص توزیع سبد کالا در سطح استان بیان داشت: از شروع به کار دولت تدبیر و امید تاکنون ۹ مرحله بسته حمایت غذایی به جامعه هدف که همان اقشار کم درآمد جامعه که تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی هستند توزیع شده است.

وی افزود: توزیع سبد کالا در در سال‌جاری در دو مرحله انجام شده است که مرحله اول در سه ماهه اول سال بود و مرحله دوم نیز از دو هفته گذشته به مدت ۴۵ روز شروع شده و در حال توزیع است.

معاون اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان اظهار کرد:تا کنون حدود ۳۰۰ هزار نفر از مردم لرستان، سبد کالا که شامل ۹ قلم غذایی است را دریافت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه بیشتر مکان‌های توزیع سبد کالا فروشگاه بزرگ در نظر گرفته شده‌اند،تصریح کرد:به دلیل وجود تنوع محصولات غذایی در فروشگاه‌های بزرگ،مکان‌های توزیع این بسته حمایتی را فروشگاه‌هایی در نظر گرفته‌ایم که فرد در زمان دریافت این سبد، در انتخاب نوع محصول غذایی آزاد باشد.

درویش‌پور ادامه داد: در طی سه سالی که این طرح اجرا شده است ۱۵۰ شعبه را در سراسر استان متناسب با پراکندگی جمعیت در نظر گرفته‌ایم که علاوه بر شهروندان شهرنشین، روستائیان نیز در دریافت این بسته حمایتی مشکلی نداشته باشند.

وی در خصوص مدت زمان دریافت سبد کالای مرحله دوم بیان داشت: ۴۵ روز برای دریافت این بسته غذایی درنظر گرفته شده است که افراد مشمول می‌توانند قبل از اتمام فرصت بسته حمایت خود را دریافت کنند.

معاون رفاه اجتماعی استان لرستان تصریح کرد: معمولا قبل از عید نوروز دولت سبد کالایی برای جامعه هدف در نظر می‌گیرد به همین دلیل تا قبل از فرا رسیدن عید نوروز بسته حمایتی دیگری به اقشار کم درآمد تعلق خواهد گرفت.

توزیع بسته حمایت غذایی جدید قبل از عید نوروز
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=673