کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
6

آغاز پیش ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا

 آغاز مرحله پیش ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از سه شنبه این هفته خبر داد و گفت: متقاضیان می توانند با دردست داشتن مدارک مورد نیاز، داوطلبی خود را در بیش از ۵ هزار و ۶۰۰ دفتر پیشخوان دولت در سراسر کشور اعلام کنند. وی فرایند ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراهای […]

 آغاز مرحله پیش ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از سه شنبه این هفته خبر داد و گفت: متقاضیان می توانند با دردست داشتن مدارک مورد نیاز، داوطلبی خود را در بیش از ۵ هزار و ۶۰۰ دفتر پیشخوان دولت در سراسر کشور اعلام کنند.
وی فرایند ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را ۹ مرحله ای ذکر کرد و افزود: بعد از اینکه داوطلبان مرحله پیش ثبت نام را پشت سر گذاشتند باید برای تایید نهایی از روز ۳۰ اسفند امسال به فرمانداری ها و بخشداری ها مراجعه کنند.
وی هزینه پیش ثبت نام را برای هریک از متقاضیان ۲۰ هزار تومان اعلام کرد.
فلاح همچنین از اماده شدن اپلیکیشن (برنامه کاربردی) تلفن همراه دفاتر پیشخوان دولت خبر داد و گفت: از ابتدای سال ۹۶ مردم می توانند با نصب این اپلیکیشن علاوه براینکه با نزدیکترین دفتر پیشخوان به خود اشنا  شوند اطلاعات مربوط به خدمات این دفاتر را نیز بدست آورند.
وی نوبت گیری در دفاتر پیشخوان را از دیگر امکانات پیش بینی شده در این اپلیکیشن دانست و افزود: قرار است بزودی شرایطی ایجاد شود که مردم بتوانند شکایات خود را از دفاتر پیشخوان از این طریق اعلام کنند.
منبع :خبر گزاری صدا وسیما
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=746