کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
8

محور «کش ماهور» در شهرستان کوهدشت مسدود شد/ انسداد راه ارتباطی ۶ روستا و قطعی برق در ۲ روستا

  فرماندار کوهدشت با بیان اینکه بر اثر بارش برف محور کش ماهور مسدود شد گفت: با مسدودی این محور راه ارتباطی ۶ روستا بسته شد. کوهنانی نیوز :نورمحمد فردی بیرانوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کوهدشت با اشاره به بارش برف در شهرستان کوهدشت اظهار داشت: در حال حاضر محورهای اصلی شهرستان کوهدشت […]

 
برف و راه بندان در جاده های منتهی به اهر

فرماندار کوهدشت با بیان اینکه بر اثر بارش برف محور کش ماهور مسدود شد گفت: با مسدودی این محور راه ارتباطی ۶ روستا بسته شد.

کوهنانی نیوز :نورمحمد فردی بیرانوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کوهدشت با اشاره به بارش برف در شهرستان کوهدشت اظهار داشت: در حال حاضر محورهای اصلی شهرستان کوهدشت باز است.

وی بابیان اینکه ستاد بحران شهرستان به‌صورت آماده‌باش بوده و تمام دستگاه‌ها پای‌کار هستند، افزود: در محور خرم‌آباد- کوهدشت گریدر، نمک پاش و عوامل راهداری مستقر شدند و مشکلاتی که وجود داشت برطرف شد و در حال حاضر تردد صورت می‌گیرد.

فرماندار کوهدشت بابیان اینکه محورهای سیمره، زانوگه و راه‌های اصلی باز است عنوان کرد: در حال حاضر تنها محور کش ماهور که شامل پنج الی شش روستا است بسته‌شده که اقدام به بازگشایی می‌شود.

وی بابیان اینکه در حال حاضر برق دو روستای کوهدشت قطع است، تصریح کرد: تاکنون گزارشی از مسدودی سایر روستاهای این شهرستان ارائه نشده است.

محور «کش ماهور» در شهرستان کوهدشت مسدود شد/ انسداد راه ارتباطی ۶ روستا و قطعی برق در ۲ روستا
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=79