کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
7

آغاز بارش برف در استان لرستان از بعد از ظهر امروز

  مدیرکل هواشناسی استان لرستان گفت: از بعداظهر امروز در استان لرستان شاهد ناپایداری‌ها هستیم و در اکثر نقاط استان بارش به شکل برف است. سید محمدناصر هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم درخرم‌آباد، در رابطه با میزان بارش‌های اخیر در استان لرستان اظهارداشت: میزان بارش سامانه اخیر در مراکز شهرستان ۲۹ میلیمتر مقدار بوده […]

 
بارش برف سنندج

مدیرکل هواشناسی استان لرستان گفت: از بعداظهر امروز در استان لرستان شاهد ناپایداری‌ها هستیم و در اکثر نقاط استان بارش به شکل برف است.

سید محمدناصر هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم درخرم‌آباد، در رابطه با میزان بارش‌های اخیر در استان لرستان اظهارداشت: میزان بارش سامانه اخیر در مراکز شهرستان ۲۹ میلیمتر مقدار بوده است و  بیشترین بارندگی در خرم‌آباد و بروجرد با ۴۲ میلیمتر و کمترین در الیگودرز با چهار میلیمتر گزارش شده است.

وی میزان بارش‌های سال زراعی را تاکنون (به صورت نقطه‌ای) را ۲۰۸ میلیمتر برشمرد و افزود: این میزان بارش نسبت به سال گذشته ۴۶ درصد و نسبت به وضعیت نرمان هشت درصد کاهش داشته است.

مدیرکل هواشناسی استان لرستان عنوان کرد: در شهرستان‌های بروجرد، الیگودرز، دورود و ازنا  بارندگی بیش از نرمال است ولی در شهرستان‌های کوهدشت، رومشکان، خرم‌آباد، دلفان و سلسله بارندگی کمتر از نرمال است.

وی در رابطه با وضعیت آب و هوای استان لرستان نیز گفت: از بعداظهر امروز در استان شاهد ناپایداری‌ها هستیم به طوری که بارش‌ها در اکثر نقاط به شکل برف است و تا ظهر فردا ادامه دارد.

هاشمی با اشاره به اینکه سامانه بارشی اخیر به شدت سیستم قبلی نیست، تصریح کرد: برای فردا و پس فردا در استان شاهد افت دما و یخبندان شدید در استان هستیم.

آغاز بارش برف در استان لرستان از بعد از ظهر امروز
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=94