کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
6

کوهدشتی های که در تهران برای شوراشهر ثبت نام کردند+تصاویر

  برای کاندیدا شدن در پنجمین دوره‌ی انتخابات شوراهای اسلامی صورت گرفت ترهانی‌هایی که در تهران ثبت‌نام کردند     برای کاندیدا شدن در پنجمین دوره‌ی انتخابات شوراهای اسلامی صورت گرفت ترهانی‌هایی که در تهران ثبت‌نام کردند   کوهنانی نیوز به نقل از بلوطستان :، از جمله جاهای که کوهدشتی‌ها (ترهان‌ها)برای کاندیدا شکوهدشتی‌ها افزون بر […]

 

برای کاندیدا شدن در پنجمین دوره‌ی انتخابات شوراهای اسلامی صورت گرفت

ترهانی‌هایی که در تهران ثبت‌نام کردند

 

 

برای کاندیدا شدن در پنجمین دوره‌ی انتخابات شوراهای اسلامی صورت گرفت

ترهانی‌هایی که در تهران ثبت‌نام کردند

  کوهنانی نیوز به نقل از بلوطستان :، از جمله جاهای که کوهدشتی‌ها (ترهان‌ها)برای کاندیدا شکوهدشتی‌ها افزون بر نامزدشدن در زادگاه‌ خود در جاهای دیگر هم برای انتخابات پنجمین دوره ی شوراها  کاندید شدنددن انتخاب کرده‌اند، استان تهران است، این مهم بخاطر اهمیت مرکزی، کلان‌شهر تهران و جمعیت قابل‌ملاحظه ایست که لر و لک‌ها در برخی شهرهای اطراف دارند، چون هنوز آمار رسمی ثبت‌نام شده‌ها، منتشر نشده؛ بلوطستان هم اطلاع دقیقی از تعداد هم‌تبارانی که در تهران برای انتخابات پنجمین دوره ی شوراهای اسلامی شهر و روستا نامزد شدند، ندارد.

از سیاسیون هم‌استانی هر دو طیف که ارتباط خوبی با چهره‌های اثرگذار جریانات سیاسی پایتخت دارند، انتظار میرود رایزنی کنند وهم‌شهریانمان را مورد حمایت قرار دهند. زیرا این افراد اگر توفیق یابند می‌توانند برای زادگاهشان منشا خیر و برکت باشند، هم‌چنان که دیدیم آقای دوستی چطور در هنگام سیل به یاری همشهریان کوهدشتی‌اش شتافت.

 

۱- مهندس اسماعیل دوستی

چهره‌ی آشنا و پرحاشیه‌ی اصلاح‌طلب کوهدشت، او آن‌قدر پست مدیریتی داشته که نام بردن همه شان تنها از عهده‌ی خودش بر می آید، برای مخاطبان همین بس که او شهردار، فرماندار و استاندار بوده و تجربه عضویت در چهارمین دوره شورای شهر تهران (دوره کنونی ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۶)  را نیز داراست. دوستی در این انتخابات در فهرست اصلاح‌طلبان قرار داشت و با کسب رای بالا از طرف مردم تهران بعنوان نفر دوازدهم به ساختمان بهشت راه یافت.

 

۲-مهندس کامبیز نجاتپور 

از جوانان برومند و دانش‌آموخته‌ی صنایع – برنامه‌ریزی و تحلیل سیستم است که  دارای مدرک استاندارد مدیریت پروژه  PMBOK   نیز می‌باشد و سوابقی چون
۱-مدیر کنترل پروژه ایستگاه انتقال نفت اهواز به تهران
۲-مدیر سه پروژه شهرسازی اروندکنار ابادان
۳-مدیر دو پروژه شهرسازی دزفول
۴-کارشناس پروژه بهسازی خیابان منطقه ۴ شهرداری تهران
۵- مدیر پروژه مکانیزاسیون زباله شهرداری منطقه ۵ تهران را در کارنامه خود دارد.

 

۳-مهندس تیمور کرم‌پور

کرم‌پور، مهندس عمران است و بیش از ده سال در پروژه های عمرانی استان‌های بوشهر(عسلویه)، همدان، خوزستان،  خراسان رضوی، تهران و کرمان فعالیت داشته و همین پارامتر مناسبی برای رای آوری در انتخابات شوراهاست.

۴- کامبیز غضنفری


عضو هیات مؤسس  انجمن کوهدشتى هاى مقیم تهران
عضو هیات مدیره انجمن کوهدشتى هاى مقیم تهران
دبیر انجمن کوهدشتى هاى مقیم تهران
عضو هیات مدیره ى انجمن لرستانى هاى مقیم تهران
مسول کمیته ى فرهنگى ، هنرى ، ادبى انجمن لرستانى هاى مقیم تهران
عضو هیات مؤسس و هیات مدیره ى جمعیت زاگرسى هاى مقیم تهران
از دیگر سوابق و فعالیت‌های وی به شمار می آید.

۵- وحید شفیعی

 

۶-حسن درویش پور

در باره ی آقای درویش‌پور اطلاعاتی که به دست آوردیم این است که کارشناس و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانیست، و مشاور بازرگانی شرکت ماداکتو می‌باشد.

۷- میترا تیموری

از او با عنوان بانوی اصلاحات در کوهدشت یاد می‌کنند این دوره برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در کوهدشت نکاندید بود، وی از بانوان سیاسی شناخته شده‌ی کوهدشت به شمار می آید که همراه با خانم مرادپور این بار استان تهران را  برای کاندیداتوری انتخاب کرده‌اند.

۸- فریبا مرادپور

این بانوی کوهدشتی مدرس دانشگاه است و عضو سرای قلم ایران به شمار می آید، در فعالیت‌های فرهنگی-اجتماعی حضور پر رنگ دارد، و دارای روابط عمومی بالایی است، در چهارمین دوره‌ی انتخابات شورهای اسلامی شهر کوهدشت، نشان داد که در بین جوانان و تحصیل‌کردکان هم‌شهریش محبوبیت دارد.

همان‌گونه که در ابتدا اشاره شد، افراد ذکر شده همه ی ثبت‌نام کنندگان کوهدشتی در استان تهران نیستند و ممکن است نام برخی افراد در این‌جا نیامده باشد، که دلیلی جز آنچه در بالا آمد و عدم اطلاع نیست، افرادی که ثبت‌نام کرده‌اند و مایل بودند که حضورشان رسانه‌ای شود، می‌تواند با ما در میان نهند تا نام و رزومه‌ی آن‌ها هم به مطلب بالا اضافه شود . بعضی از افراد بالا در تهران بزرگ و برخی در سایر شهرهای استان تهران ثبت نام کرده‌اند.

 

کوهدشتی های که در تهران برای شوراشهر ثبت نام کردند+تصاویر
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=1092

دیدگاه شما ::

  1. علی دهقانی از شهر کوهنانی کاندایدای شورای شهر تهران می باشد