کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
5

پیام تقدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از اصحاب رسانه

رسانه ها پل ارتباطی میان مردم و مسئولین هستند. پلی که در مسیر روشنی اذهان، آگاهی و بصیرت قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز :در هیاهوی شکل گیری بحران شیوع ویروس “کرونا” در کشور و هجمه های سنگینی که از طریق رسانه های مزدور و معاند با ملت ایران تحمیل شد، این اصحاب رسانه بودند که با انتشار صحیح و مستند اقدامات انجام شده، اذهان را روشن و وحدت و همدلی را پیشگیری و مبارزه با این بحران شکل دادند.

اهالی رسانه استان در این مدت علاوه بر اینکه زبان گویای مردم بودند و مشکلات آنها را به مسئولین منتقل کردند، در آموزش عمومی رعایت نکات بهداشتی پیشگیری و کنترل بیماری نقش حیاتی را بازی کردند.

اصحاب رسانه از سازمان صداوسیما گرفته تا رسانه های مکتوب، خبرگزاری ها و رسانه های فعال در فضای مجازی در این مدت زحمات زیادی را متحمل شدند که همچنان ادامه دارد.

در آخرین روز از هفته ی سلامت در سالجاری که با شعار “هر رسانه یک پایگاه سلامت در مقابله با کرونا” نامگذاری شده است، از زحمات، تلاش ها و همراهی ها تمامی مدیران و خبرنگاران در رسانه های استان تشکر و قدردانی می کنم.

امیدوارم این تلاش ها در کنار زحمات همکارانم در خط مقدم مبارزه و زحمت کشان سایر دستگاه های اجرایی استان هرچه زودتر منجر به اتمام بحران شیوع بیماری”کرونا” شود.

ششم اردیبهشت ماه ۹۹ دکتر محمد رضا نیکبخت رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان

انتهای پیام /

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=11440