کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
6
حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی

مهاجرت جوانان کوهدشت به شهرهای بزرگ؛ برای ایجاد اشتغال تلاش کنیم

امام‌جمعه کوهدشت با بیان اینکه زمین‌های این شهرستان تشنه و جوانان بیکارند، گفت: سد معشوره در کوهدشت احداث شود.

لرستان|مهاجرت جوانان کوهدشت به شهرهای بزرگ؛ برای ایجاد اشتغال تلاش کنیم

به گزارش خبر نگار پایگاه خبری کوهنانی نیوز از کوهدشت، حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی در نشست شورای اداری این شهرستان که در سالن آمفی‌‌تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد کوهدشت برگزار شد، به مهاجرت جوانان در این شهرستان اشاره و اظهار داشت: مسئله اشتغال در کوهدشت را باید جدی بگیریم.

وی با بیان اینکه باید امکانات را برای حضور سرمایه‌گذاران در کوهدشت فراهم کرد، افزود: تا زیرساخت‌های لازم در این شهرستان موجود نباشد سرمایه‌گذاران نیز حضور پیدا نمی‌کنند.

امام‌جمعه کوهدشت با بیان اینکه همه باید برای توسعه این شهرستان دست‌دردست هم دهیم، عنوان کرد: همه باید در زیر پرچم ولایت‌فقیه برای خدمت به مردم تلاش کنیم.

وی با تأکید به اینکه سد معشوره یکی از مطالبات جدی مردم کوهدشت است، گفت: زمین‌های ما تشنه، جوانان بیکارند و مهاجرت آنان فزاینده است، ان‌شاءالله باید برای احداث این سد تلاش شود.

طهماسبی گفت: وجود چاله‌‌چوله و دست‌انداز در سطح شهر کوهدشت زیبنده مردم نیست و باید شهرداری برای انجام پروژه‌های عمرانی در این شهر تلاش بیش‌تری کند.

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به ضرورت همدلی برای رفع مشکلات عنوان کرد: امروز روز تلاش و کار است و مسئولان باید پاسخگوی مردم باشند.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=12470