کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
3

بیرانوند:در اجرای فاز اول طرح رتبه‌بندی معلمان نواقصی وجود داشت

رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس از بررسی فاز دوم طرح رتبه‌بندی معلمان در قالب نظام هماهنگ پرداخت خبر داد. کوهنانی نیوز :”محمد بیرانوندی” در گفت‌وگو با خانه ملت با اشاره به اینکه موضوع مطالبه فرهنگیان در خصوص بهبود وضعیت معیشتی و حقوقی به صورت متناوب در سال‌های گذشته مطرح شده بود، گفت: […]

رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس از بررسی فاز دوم طرح رتبه‌بندی معلمان در قالب نظام هماهنگ پرداخت خبر داد.
کوهنانی نیوز :”محمد بیرانوندی” در گفت‌وگو با خانه ملت با اشاره به اینکه موضوع مطالبه فرهنگیان در خصوص بهبود وضعیت معیشتی و حقوقی به صورت متناوب در سال‌های گذشته مطرح شده بود، گفت: در این راستا وزارت آموزش و پرورش در سال گذشته اقدام به اجرای فاز اول طرح رتبه‌بندی معلمان کرده است تا برخی از مشکلات برطرف شود.
نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: متأسفانه در مسیر اجرای فاز اول طرح رتبه‌بندی معلمان نواقصی وجود داشت اما نباید فراموش کرد که کمک‌های خوبی نیز به فرهنگیان اختصاص یافت.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در آینده‌ای نزدیک وزارت آموزش‌وپرورش باید نسبت به اجرای فاز دوم در قالب نظام هماهنگ پرداخت اقدام کند؛ از این رو امروز دوشنبه (۲۸ فروردین‌ماه) در جلسه‌ای مشترک بین اعضای کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس با کارشناسان وزارت آموزش و پرورش این مهم بررسی خواهد شد.
رییس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس دهم خاطرنشان کرد: تلاش خواهد شد تا علاوه بر بررسی نواقص گذشته طرح رتبه‌بندی معلمان، راهکارهایی ارائه شود تا در اجرای فاز دوم مشکلات کمتری وجود داشته باشد.
بیرانوند:در اجرای فاز اول طرح رتبه‌بندی معلمان نواقصی وجود داشت
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=1287