کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

4
ثمینی خبر داد

همکاری مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به خوبی نمایان است

جانشین رئیس ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا گفت

معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت : خوشبختانه همکاری مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به خوبی نمایان است و طرح جامع کنترل اجتماعی در لرستان بخوبی در حال انجام است.

به گزارش کوهنانی نیوز ، دکتر محمود ثمینی در جلسه ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا،شهادت دانشمند هسته‌ای شهید فخری زاده را به ملت ایران و خصوصاً مردم لرستان تسلیت گفت.

دکتر ثمینی با اشاره به شخصیت علمی و برجسته شهید فخری به ابداع و تولید کیت های تشخیص بیماری کرونا توسط وی و همکارانش اشاره کرد و گفت : در حالی که کشورهای دیگر علی رغم درخواست مکرر از ارائه کیت مذکور به ایران امتناع کرده بودند، با تلاش این شهید بزرگوار و همکاران وی توانستیم به مرحله تولید داخلی و صادرات این محصول برسیم که امیدوارم راه این شهید بزرگوار توسط دیگران ادامه پیدا کند و روح بلندش با حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام محشور شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان در خصوص مصوبات جلسه ستاد ملی کرونا به قدر دانی ریاست محترم جمهور از عموم مردم بابت رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و منع ترددها و تعطیلی واحدهای صنفی اشاره کرد و گفت: همکاری مردم در رعایت دستورالعمل‌ها به خوبی نمایان است و خوشبختانه با رعایت بسیار خوبی که در زمینه‌های مذکور توسط مردم انجام شده ،طرح جامع کنترل اجتماعی در لرستان بخوبی در حال انجام است.

جانشین رئیس ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا با اشاره به لزوم استمرار رعایت و همکاری مردم گفت: مردم در ایام باقیمانده همچنان رعایت کرده و همان شرایط را حفظ کنند و خیلی امیدوار هستیم که هفته آینده خبرهای بهتری داشته باشیم.

دکتر ثمینی افزود: با توجه به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، مردم در مراجعه به دستگاه‌های دولتی از کارت ملی و شناسه ملی استفاده کنند در غیر اینصورت از ورود آنان به دستگاه‌های دولتی و ارائه خدمات ممانعت به عمل خواهد آمد.

وی تصریح کرد: در آینده با گسترش خدمات الکترونیکی دولت در مراکز تجمع مانند پاساژها و اماکن پر ازدحام نیز با تهی

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=15593

برچسب ها