کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
5

ثبت‌نام چهاردهمین «جشنواره تعاونی‌های برتر» لرستان آغاز شد

مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان گفت: ثبت نام چهاردهمین جشنواره تعاونی‌های برتر لرستان آغاز شده است و علاقه مندان می‌توانند تا دهم تیر ماه کار ثبت نام خود را انجام دهند. ، علی آشتاب ظهر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان به آغاز ثبت نام چهاردهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان اشاره کرد و اظهارداشت: […]

مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان گفت: ثبت نام چهاردهمین جشنواره تعاونی‌های برتر لرستان آغاز شده است و علاقه مندان می‌توانند تا دهم تیر ماه کار ثبت نام خود را انجام دهند.

ثبت‌نام چهاردهمین «جشنواره تعاونی‌های برتر» لرستان آغاز شد

، علی آشتاب ظهر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان به آغاز ثبت نام چهاردهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان اشاره کرد و اظهارداشت: این جشنواره بر اساس روال سال‌های گذشته با حضور مقامات کشوری و استانی، تعاونگران، پیشکسوتان در استان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه چهاردهمین جشنواره تعاونی‌های برتر لرستان شهریور ماه برگزار می‌شود افزود: این جشنواره با هدف ترویج و توسعه فرهنگ تعاون، نهادینه  کردن کسب و کارهای تعاونی موفق، شناسایی و معرفی الگوهای برتر بخش تعاون، فراهم کردن زمینه‌های گسترش و ارتقا روحیه تعاونی و نمونه‌پروری در بخش‌های مختلف اقتصادی برگزار می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به اینکه ثبت نام این جشنواره از چهارم خرداد ماه آغاز شده و تا دهم تیرماه امسال ادامه دارد عنوان کرد: علاقه‌مندان شرکت در این جشنواره می‌توانند در یکی از ۲۲ گرایش تعاونی‌ها و گرایش اتحادیه تعاونی به آدرس اینترنتی www.taavonibartar.mcls.gov.ir مراجعه و در سامانه مربوطه ثبت نام کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه جشنواره از طریق شماره تلفنهای ۳۳۲۱۵۱۰۰-۳۳۲۰۷۹۸۳ تماس بگیرند.

وی با بیان اینکه لازم است تعاونی‌ها و اتحادیه‌های داوطلب، چک لیست مستندات را به دقت مطالعه و مدارک لازم را تهیه  کنند گفت: مسئولیت تکمیل پرسشنامه‌های عمومی و اختصاصی به عهده تعاونی یا اتحادیه است و ستاد برگزاری در این زمینه مسئولیتی ندارد.

آشتاب خاطرنشان کرد: با پایان مهلت ثبت نام تعاونی‌ها در دهم تیرماه کار داوری اولیه توسط کارگروه علمی و داوری استان انجام می‌شود که امیدواریم با توجه به وسعت فعالیت‌های تعاونی‌ها و تلاش تعاونگران استان بتوانیم در شرایط اقتصاد مقاومتی، گامی موثر و عملی در جهت ارتقاء سهم تعاونی و ترویج و گسترش شعار سال برداریم.

گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد

ثبت‌نام چهاردهمین «جشنواره تعاونی‌های برتر» لرستان آغاز شد
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=5938