کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

3

‍ پیام تبریک فرمانده سپاه کوهدشت به مناسبت روز دانشجو

به مناسبت روز دانشجو

به گزارش کوهنانی نیوز ، سرهنگ کرم کونانی فرمانده سپاه کوهدشت با صدور پیامی ضمن پاسداشت ۱۶ آذر روز دانشجو، یاد و خاطره شهدای مبارز دربرابر استکبار را گرامی داشت :

متن اصلی پیام به شرح زیر است:

در جنگ نرم، شما جوانهای دانشجو، افسران جوان این جبهه‌‌‌‌‌‌‌‌‌اید… افسر جوان در صحنه است؛ هم به دستور عمل می کند، هم صحنه را درست می‌‌‌‌‌‌‌‌‌بینید؛ با جسم خود و جان خود صحنه را می‌‌‌‌‌‌‌‌‌آزماید. لذا اینها افسران جوانند؛ دانشجو نقشش این است.(مقام معظم رهبری)

بی شک نعمت گرانقدر استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی مرهون جانفشانی دانشجویان و فرهیختگانی است که همواره در حرکت ها و جریان های انقلابی پیشرو بوده و سینه خود را در مقابل شرارت استعمار واستبداد سپر نموده اند،امروز نیز در سنگر مقابله با کرونا شاهد تلاش های بی نظیر و مثال زدنی دانشجویان هستیم.

۱۶ آذر روز دانشجو،فرصتی ارزشمند برای بازنگری هویت انقلابی دانشجویان ایران اسلامی است،دانشجویانی که با علم و بصیرت دینی ،به تاسی از ائمه اطهار(ع) در مسیر پرافتخار شهدای والامقامی هم چون سلیمانی ها و فخری زاده ها قرار گرفته اند.

امروز شما دانشجویان گرامی، با درس خواندن،‌علم آموزی، پژوهش و رفتن به سمت مرزهای دانش برای اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران، در حال جهاد فی سبیل الله هستید.

اینجانب با گرامیداشت و تبریک فرا رسیدن ۱۶ آذر به تمامی دانشجویان پرتلاش شهرستان کوهدشت، توفیقات روز افزون این قشر فرهیخته واندیشمند را از خداوند متعال خواستارم و امیدوارم که شاهد ریشه کن شدن ویروس منحوس کرونا نیز باشیم.

کرم کونانی
فرمانده سپاه شهرستان کوهدشت

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=15853

برچسب ها