کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

6
در راستای حمایت از تولید صورت گرفت

بازدید نماینده مجلس از شرکت پگاه لرستان

عملکرد مثبت و موفقیت های پگاه لرستان موجب افتخار من شد

کوهنانی نیوز ؛مرتضی محمودوند نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس با هدف حمایت از تولید کنندگان ،و رفع موانع واحد های های تولیدی از شرکت پگاه لرستان بازدید به عمل آورد.
حشمت الله بهرامی مدیر عامل شرکت پگاه لرستان عملکرد هشت ماهه اول سال ۹۹ در مقایسه با سال گذشته و همچنین اقدامات انجام شده در راستای توسعه خطوط تولید و ایجاد تنوع در محصولات را ارائه نمود و افق های پیش روی این مجموعه تولیدی را مطرح نمود.

مرتضی محمودوند پس از مشاهده عملکرد شرکت و بازدید از خطوط تولید گفت:از مدیریت و پرسنل شرکت پگاه لرستان کمال تشکر و قدردانی را دارم و به آنها تبریک می‌گویم که با تلاش و پشتکار و همدلی و به کارگیری توانایی‌های نیروهای کارآمد خود به ویژه مدیریت مدبرانه مدیر عامل این شرکت در سالهای اخیر توانستند جایگاه خوبی دست پیدا کنند و موجب افتخار هم استانی های خود باشند.

وی افزود: با توجه به محرومیت های استان و عدم تخصیص بودجه و یا اجرایی شدن بودجه تخصیص داده شده در بخش صنعت و تولید متاسفانه شاهد عقب‌ماندگی استان به خصوص شهر خرم‌آباد در بخش‌های صنعتی هستیم و اینکه یک شرکت تولیدی بتواند با اتکا بر ظرفیت‌های داخلی و توانایی کارکنان خود و استفاده از نیروهای جوان به چنین جایگاهی دست پیدا کند نشان دهنده همت بالا و پشتکار عظیم آنهاست.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی گفت: پگاه لرستان دارای ظرفیت های بسیار خوبی در زمینه های ایجاد اشتغال و حضور پررنگ تر در بازارهای صادرات می باشد البته مشکلات و موانعی وجود دارد که انشاالله به طور جد پیگیر رفع این موانع خواهم بود.

محمود وند نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت بالای این کارخانه در تولید مواد لبنی گفت:
فعالیت تخصصی در این حوزه تولیدی جاری و ساری است مخصوصاً در زمینه نوآوری ،که این نوع آوری ها در سطح کشور برای اولین بار انجام شده.

وی افزود: با توجه به پتانسیلی که در مجلس شورای اسلامی هست تمام تلاشم را برای عملی کردن طرح های پیشبردی شرکت پگاه لرستان خواهم کرد.

ایشان از چند طرح پیشنهادی مدیرعامل شرکت پگاه لرستان استقبال نموده و پیگیری آن ها را در دستور کار خود قرار داد.

هرامی مدیر عامل شرکت پگاه لرستان مشکل عمده شرکت را کمبود شیر خام دانست و گفت:
ما بخش اعظمی از شیر خام شرکت را خارج از استان تامین می کنیم ،در صورتی که استان ما پتانسیل خوبی در زمینه دامداری صنعتی دارد که متاسفانه در این زمینه سرمایه‌گذاری خوبی صورت نگرفته است.

✅ در پایان این نشست نمایندگان شورای اسلامی کار شرکت پگاه لرستان به پاس قدردانی از تلاش های مدیر عامل و تیم مدیریتی ایشان با اهدای لوحی در حضور نماینده مجلس تقدیر و تشکر کردند.

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=16021

برچسب ها