کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

4

منع تردد شبانه و تعطیلی اصناف در آستانه شب یلدا

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان در جلسه کمیته امنیتی و انتظامی از منع تردد شبانه و تعطیلی اصناف در آستانه شب یلدا خبر داد.

به گزارش کوهنانی نیوزبه نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان جلسه کمیته امنیتی انتظامی استان لرستان به ریاست دکتر ثمینی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان و با دستور کار اعمال محدودیت های ابلاغی ستاد ملی کرونا و قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با کرونا بمناسبت شب یلدا برگزار شد.

در این جلسه دکتر ثمینی با تقدیر از همکاری‌های بی‌شائبه مردم ،اصناف مختلف ،بازاریان و نیروهای امنیتی ،انتظامی و کلیه دستگاه‌های اجرایی و نظارتی، اظهار داشت :
با کمک و همکاری همه عوامل اجرایی وضعیت استان لرستان از قرمز به نارنجی تغییر یافته و امیدواریم با ادامه این روند به سمت وضعیت زرد متمایل شویم.

معاون استاندار با اشاره به مصوبات ستاد ملی کرونا گفت: به منظور کنترل روند شیوع و ابتلا به بیماری کرونا و همچنین جلوگیری از هرگونه ازدحام و اجتماع در روزهای پایانی آذرماه و مقارن با شب یلدا ،منع تردد شبانه و تعطیلی بازار و اصناف در تمام شهرهای استان در نظر گرفته شده است.

دکتر ثمینی تصریح کرد: به استناد مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا در همه شهرهای استان در تمام وضعیت ها به جز گروه شغلی (۱) تمامی مشاغل در گروه های دو ،سه و چهار، امروز و فردا یعنی ۲۹ و ۳۰ آذر ماه از ساعت ۱۸ عصر تعطیل است.

معاون استاندار همچنین از منع تردد شبانه خودروها با پلاک شخصی از ساعت ۲۰ شب تا ۴ بامداد در روزهای شنبه و یکشنبه هفته جاری خبر داد و گفت: این تصمیم نیز طبق مصوبه در تمام شهرهای استان با هر وضعیتی اجرا خواهد شد.

دکتر ثمینی در پایان بر لزوم مشارکت و همکاری دستگاه‌های اجرایی مرتبط در اعمال محدودیت ها تاکید کرد و اظهار داشت: با توجه به اعمال محدودیت ها و مراعات خوب مردم در یک ماه اخیر وضعیت استان از قرمز به نارنجی تغییر کرده و قطعاً خواهیم توانست با همکاری و اراده بلند مردم نجیب لرستان از وضعیت نارنجی به سمت زرد متمایل شویم.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=16146

برچسب ها