کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

7

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان:/ همراهی مردم در انتخابات برگ زرینی بر افتخارات کشور است

بایستی با عملکرد مطلوب موجب امیدواری در مردم شویم/ همراهی مردم در انتخابات برگ زرینی بر افتخارات کشور است

به گزارش کوهنانی نیوز ،، محمود ثمینی ظهر امروز در آئین تودیع و معارفه فرماندار کوهدشت که در سالن اجتماعات امید این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: با پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نظامی اسلامی روی کارآمد که علی‌رغم تمام توطئه‌های دشمنان در طول این ۴۲ سال ،بالنده‌تر شده و به سن پختگی رسیده است.

وی با اشاره به هدایت‌های راهگشای رهبر معظم انقلاب ، افزود: دشمنان پی‌درپی در مقابل عظمت ملت ایران دچار شکست‌های پی‌درپی می‌شوند، خدمت به این مردم کمترین وظیفه‌ای است که مسئولان بایستی به نحو احسن و اکمل انجام دهند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان با اشاره به شهادت «حاج قاسم سلیمانی» به دستور یکی از جنایتکارترین انسان‌های جهان، عنوان کرد: این مرد خدا که حضورش در دنیا برکت داشته و کارساز بود، با شهادتش برکات فراوان‌تری برای جهان اسلام به ارمغان آمد، استقبال باشکوه مردم از تشییع‌جنازه ایشان کم نظرترین مراسم‌ها پس از مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره) بود.

وی ضمن گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، تصریح کرد: تمامی دولت‌ها به سهم خود کمک کردند، این فرصت را که گذار است خداوند متعال در اختیار ما گذاشته، بایستی بتوانیم حداکثر استفاده را برای خدمت به این ملت انجام دهیم چراکه در نهایت موجب کسب رضایت الهی خواهد شد.

ثمینی با اشاره به اینکه بایستی با عملکردمان موجب امیدواری مردم شویم، گفت: شهرستان کوهدشت دارای مردمی فهیم، دانا و بافرهنگ غنی است، با همراهی این مردم انتخابات مجلس یازدهم نیز قانونمند و بی‌طرفانه همچون سایر شهرستان‌های استان برگزار شد، این مردم بدون تنش و برخورد و در کمال سلامت و در اوج رقابت‌های تنگاتنگ انتخابات، همراهی مطلوبی از خود به نمایش گذاشتند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان بیان کرد: در آستانه سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا هستیم که در ۲۴ خردادماه ۱۴۰۰برگزار خواهد شد و همچون گذشته همراهی مردم لازم است تا شاهد برگ زرینی و شایسته‌ای دیگر به افتخارات کشور باشیم.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=16728

برچسب ها