کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
3

همایش ایلات و طوایف در لرستان برگزار می‌شود

کوهنانی نیوز به نقل از تسنیم حاجی مراد بیرانوند ظهر امروز در جلسه ستاد دهه فجر استان لرستان که در سالن جلسات سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان برگزار شد اظهار داشت: پنج درصد جمعیت استان لرستان را جامعه عشایری تشکیل می‌دهد به طوری که جمعیت عشایری استان لرستان ۱۴هزار خانوار و ۸۴ هزار نفر است. […]

کوهنانی نیوز به نقل از تسنیم حاجی مراد بیرانوند ظهر امروز در جلسه ستاد دهه فجر استان لرستان که در سالن جلسات سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان برگزار شد اظهار داشت: پنج درصد جمعیت استان لرستان را جامعه عشایری تشکیل می‌دهد به طوری که جمعیت عشایری استان لرستان ۱۴هزار خانوار و ۸۴ هزار نفر است.

 

 

 

وی افزود: جامعه عشایری نقش موثری در تولیدات دارند و عشایر همیشه در صحنه و مرز داران بی ادعا بوده‌اند و شهدای بسیاری را تقدیم به انقلاب کرده‌اند.

مدیرکل امور عشایری استان لرستان عنوان کرد: جشن انقلاب هر ساله در قشلاق برگزار شده و دهه فجر امسال نیز همایش ایلات و طوایف در استان لرستان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این همایش با محوریت همه دستگاه‌های اجرایی و با همکاری سپاه ناحیه عشایری استان برگزار می شود تصریح کرد: همایش ایلات و طوایف با حضور جمعیتی بیش از هزار نفر از عشایر استان لرستان برگزار می‌شود.

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=4247