کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

7

‍ یک برد شیرین دیگر برای آسمانخراشهای لک دانه نورعلی کوهدشت

سرو قامتان والیبال لک دانه نورعلی کوهدشت پنجمین بازی پیاپی خود از مسابقات لیگ دسته یک سری B را هم با پیروزی پشت سر گذاشت.

به گزارش خبرنگار کوهنانی نیوز ا در ادامه مسابقات دور رفت والیبال قهرمانی باشگاههای دسته یک سری B کشور جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در گروه B این مسابقات که با حضور ۹ تیم به میزبانی ساری در حال برگزاری است بلندقامتان والیبال لک دانه نورعلی کوهدشت با نتیجه ۳ بر یک تیم شهدای جویبار را پشت سر گذاشت ، نکته حائز اهمیت این بازی حضور رضا صفایی بازیکن ملی پوش کوهدشتی والیبال در سالن مسابقات بود که با وجود مصدومیت با پای گچ گرفته برای بالا بردن روحیه تیم در سالن مسابقات حضور یافت .

والیبالیست های کوهدشتی در چهار دیدار قبلی خود مقابل تیم های اطلس فرخ شهر _ شهروند جویبار _ عرب میان دو رود ساری و شهدای ارشق اردبیل موفق به پیروزی شده بودند و با این برد جایگاه خود را در صدر جدول مسابقات مستحکم تر کردند .

گفتنی است در پایان مرحله مقدماتی از هر گروه چهار تیم به مرحله دوم صعود خواهند کرد تا به صورت حذفی به مصاف یکدیگر بروند و در نهایت دو تیم برتر مسابقات سهمیه حضور در لیگ دسته یک کشور را به دست می آورند و چهار تیم بازنده نیز برای رتبه پنجم تا هشتم به مصاف هم می روند.

گزارش : فرزاد سوری

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=16994

برچسب ها