کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

6

گزارش: نشست اعضای هیات نظارت و اجرایی انتخابات کوهدشت با حضور دکتر ثمینی در سالن جلسات فرمانداری شهرستان کوهدشت برگزارشد:

در این جلسه فرماندار شهرستان کوهدشت با تاکید بر حفط سلامت انتخابات از الکترونیکی شدن سیستم اخذ رای حوزه‌های انتخابات کوهدشت خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کوهنانی نیوز از کوهدشت ، نشست اعضای هیات نظارت و اجرایی انتخابات کوهدشت با حضور دکتر ثمینی رئیس ستاد انتخابات و معاونت سیاسی امنیتی استانداری استان، فرماندار شهرستان، دادستان، بخشداران و اصحاب رسانه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه فرماندار شهرستان با تاکید بر حفط سلامت انتخابات از الکترونیکی شدن سیستم اخذ رای حوزه‌های انتخابات کوهدشت خبر داد.

در ادامه دکتر ثمینی با گرامیداشت سوم خرداد یاد و خاطره سوم خرداد و رشادت شهدا، خواستار قانونی بودن و تاکید بر سلامت انتخابات شد.

وی همچنین بر حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی در روز انتخابات تاکید داشت و طی جلسه با ستاد کرونا خواستار روند رای دادن در فضای باز شد.

رئیس ستاد انتخابات استان خاطرنشان کرد: طی جلسه با ستاد کرونا استان؛ تصمیم بر این شد که جهت جلوگیری از ازدحام جمعیت رای‌دهندگان از ادامه روند انتخابات طی ساعات ۸ صبح روز جمعه تا ساعت ۱۴ روز شنبه انجام گیرد.

انتهای پیام/

درویشی

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=18847

برچسب ها