کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

5

‍ در جلسه شورای معاونین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با افزایش اعتبارات فرهنگی و هنری لرستان موافقت شد

💢 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: در جلسه ای با حضور مقام عالی وزارت و معاونین وزیر، موضوع اعتبارات فرهنگی و هنری لرستان بررسی و با افزایش آن در سال جاری موافقت شد.

به گزارش کوهنانی نیوز به نقل ار روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، احمد حسین فتایی؛ مدیر کل، با اعلام این خبر، گفت: روز دوشنبه بیست و چهارم خرداد ماه، ضمن حضور در جلسه شورای معاونین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ضمن ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته، نیازمندی های حوزه فرهنگ، هنر، رسانه و فعالیت های دینی استان به وزیر و معاونین وزارت ارائه گردید.

وی تصریح کرد: با دستور وزیر محترم، مقدمات انعقاد تفاهم‌نامه های فرهنگی، هنری و مطبوعاتی با معاونت ها صورت گرفته و بر همین اساس شاهد افزایش اعتبارات استان در قالب برنامه های تخصصی در سال جاری خواهیم بود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان افزود: در حوزه زیر ساختی و عمرانی نیز پیگیری های لازم در جهت تخصیص اعتبار به پروژه های نیمه تمام استان شامل مجتمع های فرهنگی و هنری شهرستان های دورود، ازنا، الشتر و چگنی، تالار های آمفی تئاتر و نگارخانه، هنرستان هنرهای زیبا، تالار مرکزی خرم آباد و …صورت گرفت که با موافقت مقامات وزارتی روبرو شد.

فتایی در پایان خاطر نشان ساخت: موافقت نامه لازم در جهت برگزاری جشنواره های مختلف فرهنگی و هنری با گستره کشوری نیز دریافت شد که انشاالله به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=19089

برچسب ها