کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

6

‍رومشکان یکی از شهرستان‌های با قدمت تاریخی و فرهنگی و دارای مردمی خون گرم و پیرو ولایت است

حضور معاون توسعه مدیریت و منابع و همچنین مدیر حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رومشکان
۹

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز شهرستان رومشکان، صبح روز یکشنبه ۳ مردادماه ۱۴۰۰ با حضور علی نیک‌سرشت معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین حبیب جمشیدی مدیر حراست این اداره کل مسائل و مشکلات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رومشکان ازجمله زیرساخت‌ها و ساختمان اداری آن مورد بررسی قرار گرفت.

در ابتدای این جلسه #کیانوش_سوری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رومشکان، ضمن خیرمقدم و تشکر بابت حمایت‌های همیشگی مدیر کل و معاونین فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از هنرمندان رومشکانی تصریح کرد: با توجه به جایگاه فرهنگی و استقبال مردم فهیم و فرهنگ دوست رومشکان از برنامه‌های فرهنگی و هنری و همچنین رونق گرفتن فعالیت انجمن‌های وابسته به این اداره انتظار می‌رود اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در بحث اعتبارات فرهنگی و همچنین توسعه زیرساخت‌های عمرانی این اداره بخصوص ساخت یک سالن اجتماعات در شان مردم رومشکان به‌صورت ویژه اقدام نماید.

در ادامه این جلسه #علی_نیک‌سرشت معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: رومشکان یکی از معدود شهرستان‌هایی است که نسبت به فرهنگ آن ظلم شده است و امیدواریم در آینده نزدیک با حضور و تلاش‌های مدیر جوان، انقلابی و بسیجی این اداره بتوانیم شرایط بهتر و شایسته‌تری برای توسعه فرهنگ و هنر در شهرستان رومشکان رقم بزنیم.

نیک سرشت همچنین تصریح کرد، با رصد فعالیت ادارات کلیه شهرستان‌ها خوشبختانه جایگاه شهرستان رومشکان در انجام برنامه‌های فرهنگی و هنری قابل قبول است و شایسته تقدیر است.

معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی. لرستان افزود رومشکان یکی از شهرستان‌های با قدمت تاریخی و فرهنگی و دارای مردمی خون گرم و پیرو ولایت است که انشاالله در جلسات اداره کل سعی می‌کنیم در بحث کمک‌های مالی و فرهنگی به این شهرستان نگاه ویژه‌ای داشته و همچنین در صورت رفع مشکل ساختمان اداری آن فکری اساسی بشود که خرسندی مردم شریف بخصوص هنرمندان رومشکان را به همراه داشته باشد.

انتهی پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=19418

برچسب ها