کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

3

افزایش اعتبار بیمارستان رازی کوهدشت در سال جاری تا سقف ۱۴۰ میلیارد تومان

با پیگیری‌های حجت‌ الاسلام و المسلمین مبلغی

کوهنانی نیوز،حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا مبلغی در دیدار با دکتر تقوی‌نژاد اعتبار ساخت بیمارستان رازی شهرستان کوهدشت را تا درصد بالایی افزایش داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مبلغی در دیدار با دکتر تقوی‌نژاد معاون توسعه‌ی مدیریت وزیر بهداشت گفت: ۳۵ یا ۴۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده در سال جاری برای ساخت بیمارستان رازی کوهدشت قطعا نمی‌تواند این پروژه‌ی را تکمیل کند.

حجت الاسلام و المسلمین مبلغی افزود با پنجاه میلیارد تومان دیگر که پس از رایزنی هایی با برنامه و بودجه کشور و بانک عامل، قرار است وزارت بهداشت از طریق ماده ۵۶ به این پروژه کمک نماید باز کار ساخت این بیمارستان به سامان نمیرسد.

نماینده کوهدشت و رومشکان ضمن تشکر از معاونین وزارت بهداشت و دکتر تقوی نژاد در خصوص افزایش تخت های بیمارستان رازی کوهدشت از ۱۶۰ تختخوابی به ۲۵۰ تختخوابی گفت: امیدواریم اعتبارات ساخت این بیمارستان نیز به گونه ای افزایش یابد تا کار ساخت و ساز آن به سرانجام رسیده و برای نبود بودجه تعطیل نشود.

در این دیدار دکتر تقوی‌نژاد معاون توسعه وزارت بهداشت گفت: با توجه به نیاز شهرستان کوهدشت به بیمارستان دوم در تلاش هستیم هرچه سریعتر این بیمارستان تکمیل و کار ساخت آن تمام شود.

در این دیدار مقرر گردید به جای ۵۰ میلیارد تومان از طریق ماده ۵۶ ، مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان به بیمارستان رازی کوهدشت اختصاص یابد.
با احتساب ۴۰ میلیارد تومان تخصیص پیشین امسال برای این بیمارستان ، اعتبار بیمارستان مذکور در سال جاری به رقم ۱۴۰ میلیارد تومان میرسد. با این اعتبار انتظار می‌رود درصد بالایی از ساخت و تکمیل بیمارستان رازی کوهدشت به انجام برسد.

انتهای پیام/

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=19177

برچسب ها