کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023
5

مدیرکل سابق آموزش و پرورش لرستان بعنوان سرپرست اداره کل تعاون و پشتیبانی وزارت منصوب شد.

کوهنانی نیوز :طی حکمی از سوی فخرالدین احمدی دانش ‌آشتیانی وزیر آموزش و پرورش «گودرز کریمی‌فر» سرپرست اداره کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش شد.   در حکم کریمی‌فر آمده است: «باتوجه به تعهد، سوابق مدیریتی و تجربیات ارزشمند جنابعالی در آموزش و پرورش و بنا به پیشنهاد معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی […]

کوهنانی نیوز :طی حکمی از سوی فخرالدین احمدی دانش ‌آشتیانی وزیر آموزش و پرورش «گودرز کریمی‌فر» سرپرست اداره کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش شد.

 

در حکم کریمی‌فر آمده است: «باتوجه به تعهد، سوابق مدیریتی و تجربیات ارزشمند جنابعالی در آموزش و پرورش و بنا به پیشنهاد معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست اداره کل تعاون و پشتیبانی منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند بزرگ، مد نظرقرار دادن اسناد بالادستی، قوانین و مقررات و درچارچوب سیاست‌های دولت تدبیر و امید در جهت تحقق اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران و انجام وظایف و مسئولیت‌های اداره کل تعاون و پشتیبانی موفق و مؤید باشید».

عباسعلی باقری مدیرکل سابق تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش حدود یک ماه پیش به عنوان مدیرکل آموزش و پرورش تهران منصوب شد.

گودرز کریمی فر به مدت ۳ سال ۱۴ روز بعنوان مدیر کل آموزش و پرورش لرستان خدمت کرد

 

 

مدیرکل سابق آموزش و پرورش لرستان بعنوان سرپرست اداره کل تعاون و پشتیبانی وزارت منصوب شد.
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=2366