کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

18 رجب 1444 Wednesday, 8 February , 2023
1
فرماندار کوهدشت

  قرارگاه پیشرفت و آبادانی دولت مردمی در کوهدشت راه‌اندازی می شود/ جاده اصلی ترین محور توسعه

فرماندار کوهدشت در جلسه قرارگاه محرومیت زدایی منطقه کوهدشت شمالی:

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز ، محمدمرادی در این جلسه اظهار داشت: از تمامی دستگاه‌های که در هفته دولت مجاهدانه زحمت کشیدند که هفته دولتی در شأن مردم کوهدشت را شاهد باشیم تقدیر و تشکر می کنم.

وی افزود: مقرر شد همه دستگاه ها و ادارات عضو قرارگاه محرومیت زدایی مسائل و مشکلات را بررسی کنند و کارهایی که در حال انجام بوده و آن کارهایی که می توانند انجام دهند، را ارائه دهند.

فرماندار کوهدشت اظهار داشت: کوهدشت در بیست سال پیش راکد و متوقف شده است، در حالی که این شهرستان به لحاظ امکانات و خدمات رسانی  نسبت به سایر شهرها پیشتاز بوده است؛ پس در این راستا احتیاج به کار مضاعف و جهادی داریم.

وی تصریح کرد: اگر هم افزایی ها بیشتر شود و مسائل و مشکلات را متمرکز حل کنیم و از پراکنده کاری ها دوری کنیم به توسعه مطلوب دست خواهیم یافت.

مرادی با اشاره به ضرورت حذف پروژه های مقطعی و رفتن به سمت پروژه های متمرکز، بیان کرد: قرارگاه یک مکان متمرکز هماهنگی امور متفرقه در راستای انجام هدف است که در نهایت، نتیجه ختم به تصمیم گیری مطلوبی شود.

فرماندار کوهدشت گفت: قرارگاه پیشرفت و آبادانی دولت مردمی در کوهدشت راه اندازی می شود و ذیل آن کمیته های نیز ایجاد خواهد شد؛ در صورتی که از سوی بسیج سازندگی قیر کافی تامین شود جاده های مسیر سرخه مهر محور  آسفالت خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در اینجا جلسه مصوبات خوبی داشتیم، گفت: جاده محور توسعه است و باید ظرفیت ما روی این بحث باشد که نقطه زنی کنیم و اولویت ما در حل مشکلات حوزه راه باشد.

مرادی بیان کرد: بایستی هر دوهفته یک بار جلسه قرارگاه پیشرفت و آبادانی مناطق کوهدشت برگزار شود.

انتهای پیام/

  قرارگاه پیشرفت و آبادانی دولت مردمی در کوهدشت راه‌اندازی می شود/ جاده اصلی ترین محور توسعه
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=24277