کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
3

سردار قنبری :خبرنگاران مانند آینه راه را به ما نشان می‌دهند/ از هیچ خبرنگاری گله ندارم

فرمانده نیروی انتظامی لرستان: خبرنگاران مانند آینه راه را به ما نشان می‌دهند/ از هیچ خبرنگاری گله ندارم فرمانده نیروی انتظامی لرستان گفت: خبرنگاران مانند آینه‌ای هستند که در پیمودن مسیر برنامه‌های راهبردی به ما کمک می‌کنند.  به گزارش  کوهنانی نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، محمد قنبری پیش از ظهر امروز در […]

فرمانده نیروی انتظامی لرستان:
خبرنگاران مانند آینه راه را به ما نشان می‌دهند/ از هیچ خبرنگاری گله ندارم
فرمانده نیروی انتظامی لرستان گفت: خبرنگاران مانند آینه‌ای هستند که در پیمودن مسیر برنامه‌های راهبردی به ما کمک می‌کنند.

 به گزارش  کوهنانی نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، محمد قنبری پیش از ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد، اظهار داشت: هیچ اختراعی در جهان وجود ندارد و آنچه انسان‌ها از آن به عنوان اختراع از آن نام می‌برند، قبلا وجود داشته و ما از آن بی‌خبر بوده‌ایم.

وی افزود: همه علوم مختلف وجود دارند و ما از وجود آن‌ها بی‌خبر هستیم و این در حالی است که ما آن‌ها را کشف کرده و آن‌را اختراع نمی‌کنند.

فرمانده نیروی انتظامی لرستان با اشاره به اینکه هیچ لزومی وجود ندارد که وی از جایگاه خود راضی باشد، خاطرنشان کرد: هر کس باید خودش را کامل کند و در هر جایگاهی که قرار دارد، خود را بدهکار آن جایگاه بداند.

قنبری گفت: ممکن است کسی خدمات خود را برجسته بداند، اما از دیدگاه بیرونی اشکالاتی وجود داشته باشد.

وی تصریح کرد: خبرنگاران در انتقادات و پیگیری‌ها ما را به حرکت واداشته‌اند و همین امر سبب شده که خود را بدهکار آن بدانیم.

فرمانده نیروی انتظامی لرستان با تاکید بر اینکه به اندازه سرسوزنی از هیچ رسانه‌ای گله ندارم، یادآور شد: هرگاه انتقادی از ما شده است، آن‌ را پذیرفته‌ایم و برای رفع آن اقدام کردیم.

قنبری با بیان اینکه برنامه‌های راهبردی برای نیروی انتظامی تدوین شده است، گفت: حرکت در مسیر این راهبردها، پیچیده و ظریف است که اگر کنترل نشود، از مسیر خارج می‌شویم.

وی اضافه کرد: خبرنگاران این راه را برای ما مانند آینه نشان دادند و کمک کردند که این مسیر را به خوبی طی کنیم.

شایان ذکر است، در پایان این مراسم از بردار شهید صارمی تجلیل به عمل آمد.

سردار قنبری :خبرنگاران مانند آینه راه را به ما نشان می‌دهند/ از هیچ خبرنگاری گله ندارم
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=2616