کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023
4

ترامپ چون ضعیف شده توهین می‌کند

فرمانده سپاه استان لرستان با اشاره به اینکه دشمنان قدرت‌های پوشالی هستند گفت: آمریکا توان برخورد با انقلاب اسلامی را ندارد باید دقت کرد که ترامپ چون ضعیف شده توهین می‌کند.  سردار مرتضی کشکولی ظهر امروز در دیدار فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی‌های مسلح استان با نماینده ولی‌فقیه در لرستان که در بیت امام‌جمعه خرم‌آباد برگزار […]

کشکولی

فرمانده سپاه استان لرستان با اشاره به اینکه دشمنان قدرت‌های پوشالی هستند گفت: آمریکا توان برخورد با انقلاب اسلامی را ندارد باید دقت کرد که ترامپ چون ضعیف شده توهین می‌کند.

 سردار مرتضی کشکولی ظهر امروز در دیدار فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی‌های مسلح استان با نماینده ولی‌فقیه در لرستان که در بیت امام‌جمعه خرم‌آباد برگزار شد ضمن عرض تسلیت ایام محرم و تبریک هفته دفاع مقدس به استکبارستیزی مستکبران و تجربه ۳۰۰ جنگ در جهان اشاره کرد و اظهار داشت: نخستین تجربه جنگ ما  در ۳۱شهریور سال ۵۹ با انقلاب اسلامی شروع شد.

وی افزود: ۳۱شهریور نخستین سطح برخورد جنگ سخت مستکبران جهان  با انقلاب اسلامی بود که هشت سال طول کشید و نهایتاً از روی ضعف و استیضاح قطعنامه ۵۹۸ را بستند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان عنوان کرد: استکبار وقتی مشاهده کرد جنگ سخت با آن دفاع هشت‌ساله نتیجه نمی‌دهد به این باور رسیده است که با فرهنگ جهاد و شهادت نمی‌شود جنگید از این‌رو دشمن تکنیک‌های جنگ خود را عوض کرد، جنگ مذهب علیه مذهب و بدل مجاهدین اسلام را به‌عنوان داعش تشکیل داده‌اند.

 این مسئول با اشاره به اینکه عربستان، صهیونیست و آمریکا قدرت‌های پوشالی هستند بیان کرد: آمریکا توان برخورد با انقلاب اسلامی را ندارد باید دقت کرد که این پروسه به چه سمتی می‌رود و  چه چیزی است که ترامپ این‌گونه عصبانی است، انسان ضعیف  توهین می‌کند.

کشکولی با تأکید بر اینکه زنده نگه‌داشتن روحیه انقلابی اکسیری است که توانسته  ما را به جایی برساند که به‌جز خدا از هیچ قدرتی نترسیم خاطرنشان کرد: روحیه جهادی را در خود تقویت کنیم و اگر عشق جهاد و شهادت در سپاه و بسیج شعله‌ور باشد ظهور محقق می‌شود./تسنیم

ترامپ چون ضعیف شده توهین می‌کند
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=3000