کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
3

برق شادی در چشمان دانش آموزان عالین آبادکوهنانی+تصاویر

به گزارش کوهنانی نیوز :روستاهای عالین اباد از توابع دهستان  تنگ سیاب که در ۳۰ کیلومتری شهر کوهنانی و یکی از مناطق صعب العبور بود ،نزدیک به یکسال است که چهار روستای این منطقه از نعمت برق بهره مند شدند . با بهره مند شدن این روستاها از نعمت برق  و برگشتن ساکنین این روستاها […]

به گزارش کوهنانی نیوز :روستاهای عالین اباد از توابع دهستان  تنگ سیاب که در ۳۰ کیلومتری شهر کوهنانی و یکی از مناطق صعب العبور بود ،نزدیک به یکسال است که چهار روستای این منطقه از نعمت برق بهره مند شدند .

با بهره مند شدن این روستاها از نعمت برق  و برگشتن ساکنین این روستاها که به شهرهای اطر اف مهاجرت کرده بودند ونیاز به تحصیل دانش آموزان آنها با پیگیری اعضای روستا و انتقال آن به اداره اموزش و پرور ش منطقه و مطرح شدن ان در جلسه شورای اداری آموزش و پرورش وبا مصوب شدن  مدرسه این روستاها پیگیریها برای ثبت مجوز آن اقدام شد .

بعد از یک ماه از ثبت مجوز و انتقال مدرسه کانکسی از منطقه وزکور به روستاهای عالین اباد،  با حضور یارمحمدی بخشدار ،امرایی مدیریت آموزش پرورش  و پیری زاده مدیر اداره برق این مدرسه افتتاح شد و برق شادی در چشمان بردیا و پارسا دانش آموزان کلاس اولی این روستا مشاهده می شد که در  زمان رسیدن مسئولان به روستا ،ساکنین و  دانش آموزان به انتظار امدن مدرسه کانکسی اشان در ابتدای آبادی  نشسته  بودند که می شد خوشحالی آنها را از لبخندهایشان مشاهده نمود .

که جا دارد این پایگاه خبری در پایان از پیگیریهای حجت الاسلام آروانی  امام جمعه  کوهنانی ،یارمحمدی بخشدار و میرشاد امرایی مدیریت آموزش و پرورش و پرسنل اداره مذکور و همکاری اداره برق برای انتقال کانکس از منطقه وزکور به عالین آباد و تمامی کسانی که در این راستا پیگیری داشتند تقدیر و تشکر شود که برق شادی سواد آموزی  را به این روستا رساندند.

 

 

برق شادی در چشمان دانش آموزان عالین آبادکوهنانی+تصاویر
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=3006