کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

14 رجب 1444 Saturday, 4 February , 2023
7

برگزاری مراسم تحلیف شوراها وانتخاب سرپرست شهرداری کوهنانی +تصاویر

به گزارش کوهنانی نیوز:با توجه به اینکه نزدیک دوماه از مراسم تحلیف و انتخاب هیئت رئیسه و سرپرست شهرداری شوراهای اسلامی شهر و روستا سراسر کشور می گذشت اما شورای شهر کوهنانی درکش و قوسهای  فراوان  بر سر اختلافات سلیقه ای اعضا همچنان باقی مانده بود .   امروز صبح با حضور حجت الاسلام و […]

به گزارش کوهنانی نیوز:با توجه به اینکه نزدیک دوماه از مراسم تحلیف و انتخاب هیئت رئیسه و سرپرست شهرداری شوراهای اسلامی شهر و روستا سراسر کشور می گذشت اما شورای شهر کوهنانی درکش و قوسهای  فراوان  بر سر اختلافات سلیقه ای اعضا همچنان باقی مانده بود .

 

امروز صبح با حضور حجت الاسلام و المسلمین ابوالحسن آروانی امام جمعه و فیروز یارمحمدی بخشدار کوهنانی با دعوت از منتخبین در محل دفتر امام جمعه وحضور یافتن هر ۵ نفر  اعضا  ،با حسن نیت و همکاری تمامی اعضای منتخب پس از انجام مراسم تحلیف، هیات رئیسه، سرپرست شهرداری و نماینده شورای شهر در شورای شهرستان به اتفاق آرا تعیین گردیدند.

در این جلسه آقای سیروس منصوری بعنوان ریاست شورا و آقای علی منصوری بعنوان نائب رئیس و آقای نادر پیری زاده بعنوان نماینده شورای شهر در شورای شهرستان تعیین شدند .

 

همچنین اعضای شورای اسلامی شهر کوهنانی در این جلسه به بحث در مورد  انتخاب سرپرست شهرداری پرداختند که با اکثریت آرا اقای فرود منصوری سرپرست فعلی شهرداری مجددا بعنوان سرپرست انتخاب کردند.

برگزاری مراسم تحلیف شوراها وانتخاب سرپرست شهرداری کوهنانی +تصاویر
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=3323

دیدگاه شما ::

  1. سلام و خسته نباشید به برادر طرهانی؛
    از حق نگذریم یکی از پرتلاش ترین و کارآمد ترین شهردارهای این منطقه آقای فرود منصوری بودن وصدالبته در تمام شهر نشانه های اقدامات ایشان به وضوح قابل مشاهده است امید است پس از این نیز پرقدرت تر به فعالیتشون ادامه بدن وآرزوی موفقیت براشون دارم .

  2. تبریک به آقای منصوری پرتلاش و زحمت کش

  3. چ عجب موافقعت کردند????

  4. آقای علی منصوری …………………….

  5. اعضای شورا یادشان باشد چه قول هایی به مردم دادن…بخصوص آقای چنگیز بهاری!!!