کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023
4

جزئیات تصادف سرویس دانش‌آموزی در کوهدشت/ هیچ محصلی فوت نکرده است

مدیرکل انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش در گفت‌وگو با فارس: جزئیات تصادف سرویس دانش‌آموزی در کوهدشت/ هیچ محصلی فوت نکرده است/ ۴ دانش‌آموز بستری هستند مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش با تکذیب خبر فوت یک دانش‌آموز در تصادف محور کوهدشت ـ کرمانشاه، گفت: در این تصادف، ۲ دستگاه پراید […]

مدیرکل انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش در گفت‌وگو با فارس:

جزئیات تصادف سرویس دانش‌آموزی در کوهدشت/ هیچ محصلی فوت نکرده است/ ۴ دانش‌آموز بستری هستند

خبرگزاری فارس: جزئیات تصادف سرویس دانش‌آموزی در کوهدشت/ هیچ محصلی فوت نکرده است/ 4 دانش‌آموز بستری هستند

مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش با تکذیب خبر فوت یک دانش‌آموز در تصادف محور کوهدشت ـ کرمانشاه، گفت: در این تصادف، ۲ دستگاه پراید که یکی از آنها حامل دانش‌آموزان بود با هم برخورد کردند و ۴ دانش‌آموز مصدوم شدند.

نورعلی عباسپور مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش وپرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، با تکذیب خبر فوت یک دانش‌آموز در تصادف محور کوهدشت ـ کرمانشاه، اظهار داشت: در این تصادف ۲ دستگاه پراید که یکی از آنها حامل دانش‌آموزان بود، باهم برخورد کردند که منجر به فوت یک خانم شد.

وی افزود: ۴ دانش‌آموز که مسافر یکی از پرایدها بوده‌اند، مصدوم شدند که ۳ دانش‌آموز به بیمارستان کوهدشت و یکی هم به بیمارستان خرم‌آباد انتقال یافتند و البته مسئولان آموزش و پرورش نیز به سرعت خود را به بیمارستان‌ رساندند.

عباسپور گفت: پراید مورد اشاره سرویس مجوزدار آموزش و پرورش نبوده بلکه به عنوان سرویس آزادبر توسط والدین دانش‌آموزان انتخاب شده بود که البته با سرعت پایین در حال حرکت بوده و مقصر هم نبوده است.

وی ادامه داد: این دانش‌آموزان دختر در مدرسه متوسطه دوم تحصیل می‌کردند که البته مدرسه، سرویس مجوزدار دارد اما خانواده این دانش‌آموزان، خودروی پراید آزادبر را به عنوان سرویس مدرسه فرزندان‌شان انتخاب کرده بودند.

جزئیات تصادف سرویس دانش‌آموزی در کوهدشت/ هیچ محصلی فوت نکرده است
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=3504