کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
5

دعوت نماینده ولی فقیه و استاندار لرستان از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

طی بیانیه‌ای مشترک صورت گرفت دعوت نماینده ولی فقیه و استاندار لرستان از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد استاندار لرستان در بیانیه‌ای مشترک مردم استان را برای حضور با شکوه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کردند. آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده […]

طی بیانیه‌ای مشترک صورت گرفت

دعوت نماینده ولی فقیه و استاندار لرستان از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

خبرگزاری فارس: دعوت نماینده ولی فقیه و استاندار لرستان از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد استاندار لرستان در بیانیه‌ای مشترک مردم استان را برای حضور با شکوه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کردند.

آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد و هوشنگ بازوند استاندار لرستان در بیانیه‌ای مشترک مردم استان را برای حضور با شکوه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کردند.

در این بیانیه مشترک آمده است: سپاس و ستایش خداوند متعال را که به ملت بزرگ ایران توفیق داد در سایه تفکر پویای تشیع و رهبری فقیهی زمان‌ شناس، بنیادهای تفکر مادی‌ گرایان را متزلزل سازد و با حرکت مؤمنانه، منطقی و سرشار از اعتماد به نفس، تحقق وعده الهی در یاری دین خدا و تشکیل حکومت اسلامی را به جهانیان ثابت کند.

این بیانیه می‌افزاید: بزرگداشت دهه فجر و شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن مصداق وفاداری نسبت به آرمان‌‌های انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با خون شهیدان است.

در این بیانیه آمده است: اقشار مختلف ملت قهرمان با شرکت پرشور، حداکثری و معرفت مدارانه در راهپیمایی ۲۲ بهمن، پیام انقلابی بودن و انقلابی ‌ماندن خود را به دنیا ارسال می‌‌کنند.

این بیانیه می‌افزاید: اینجانبان ضمن تبریک سی و هشتمین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از مردم سلحشور و همیشه در صحنه استان لرستان دعوت می‌نماییم، همان گونه که در سالیان متمادی همراهی خود با نظام مقدس جمهوری اسلامی را به منصه‌ ظهور رساندند بار دیگر با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نشان دهند.

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=379