کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
6

۳ تیم پزشکی “طرح شهید رهنمون” به مناطق محروم لرستان اعزام شد

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: ۳ تیم پزشکی “طرح شهید رهنمون” به مناطق محروم و نیمه برخوردار شهرستان کوهدشت اعزام شد. سرگرد عبدالوحید ملک آرا گفت: با همکاری کانون بسیج جامعه پزشکی و شبکه بهداشت کوهدشت سه تیم پزشکی طرح شهید رهنمون به مناطق محروم و نیمه برخوردار “تیکه ضرون، کول بادام و […]

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: ۳ تیم پزشکی “طرح شهید رهنمون” به مناطق محروم و نیمه برخوردار شهرستان کوهدشت اعزام شد.

سرگرد عبدالوحید ملک آرا گفت: با همکاری کانون بسیج جامعه پزشکی و شبکه بهداشت کوهدشت سه تیم پزشکی طرح شهید رهنمون به مناطق محروم و نیمه برخوردار “تیکه ضرون، کول بادام و رودبار” از توابع شهرستان کوهدشت اعزام شد.

وی افزود: این تیم‌های پزشکی در قالب پزشک، ماما، پرستار، کارشناس بهداشت، روانشناسی و تغذیه همراه با وسایل و تجهیزات پزشکی مورد به مدت یک روز برای ارائه خدمات بهتر به مردم این مناطق اعزام‌شده است.

مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان عنوان کرد: خدماتی که در این اعزام ارائه شد ‏شامل ویزیت، ارائه دارو و خدمات بهداشتی و آموزشی به‌صورت رایگان به اهالی مناطق بوده است.

ملک آرا به ارائه خدمات تیم مامایی برای مراقبت از زنان باردار در این منطقه تصریح کرد: علاوه بر خدمات پزشکی، برنامه آموزش آشنایی با بیماری‌های واگیر، تغذیه و همچنین راه‌های پیشگیری از آن به‌صورت چهره به چهره توسط کار‌شناسان مربوطه انجام گرفت.

وی خاطرنشان کرد: مراجعینی که بنا به تشخیص پزشکان درمانگر نیاز به خدمات تخصصی‌تر در مراکز استان داشته باشند نیز با هماهنگی‌های صورت گرفته به‌طور رایگان خدمات موردنظر را دریافت خواهند کرد.

*تنسیم

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=4265