کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
4

وزیر آموزش و پرورش فردا به کمیسیون آموزش مجلس می‌رود

عضو کمیسیون آموزش مجلس از حضور وزیر آموزش و پرورش در جلسه فردای این کمیسیون و بررسی موارد مطرح شده توسط استیضاح کنندگان خبر داد.  کوهنانی نیوز :حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا سلیمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگارآموزش و پرورش خبرگزاری فارس اظهار داشت: فخرالدین احمدی دانش‌آشتیانی وزیر آموزش و […]

خبرگزاری فارس: وزیر آموزش و پرورش فردا به کمیسیون آموزش مجلس می‌رود

عضو کمیسیون آموزش مجلس از حضور وزیر آموزش و پرورش در جلسه فردای این کمیسیون و بررسی موارد مطرح شده توسط استیضاح کنندگان خبر داد.

 کوهنانی نیوز :حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا سلیمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگارآموزش و پرورش خبرگزاری فارس اظهار داشت: فخرالدین احمدی دانش‌آشتیانی وزیر آموزش و پرورش فردا در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس حضور پیدا می‌کند.

وی ادامه داد: دراین جلسه درباره مواردی که استیضاح کنندگان مطرح کرده‌اند، صحبت می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین سلیمی از حضور محمد فرهادی وزیر علوم تحقیقات و فناوری در جلسه روز گذشته این کمیسیون خبر داد و گفت: در این جلسه بحث‌های مربوط به استیضاح مطرح و بنا شد وزیر علوم نشست دیگری با استیضاح کنندگان داشته باشد و در صورتی که در آن نشست به جمع‌بندی نرسیدند، استیضاح به صحن مجلس ارجاع داده شود.

عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه تعداد اولیه امضا کنندگان طرح استیضاح وزیر علوم ۲۳ نفر بوده است، تصریح کرد: تعداد استیضاح کنندگان کم شده‌اند اما هنوز بالای ۱۰ نفر استیضاح کننده وجود دارد.

وی با اشاره به محتوای طرح استیضاح وزیر علوم خاطرنشان کرد: یکی از ایرادات نمایندگان این است که چرا سند دانشگاه اسلامی مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی اجرا نشده است و سند ۲۰۳۰ یونسکو را اجرا می‌کنند و موضوع دیگر، بحث‌های فرهنگی دانشگاه‌هاست که ایراداتی به آن وارد است.

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=434