کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023
6

ملکشاهی:عملکرد نیروی انتظامی در غائله خیابان پاسداران قابل تقدیر است

رئیس کمیسیون قضایی مجلس: عملکرد نیروی انتظامی در غائله خیابان پاسداران قابل تقدیر است/دستگاه قضایی برخورد قاطع با آشوبگران داشته باشد رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت:عملکرد نیروی انتظامی درجریان غائله خیابان پاسداران از جهات مختلف قابل تقدیر است. کوهنانی نیوز :الهیار ملکشاهی صبح امروز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از کوهدشت، در […]

رئیس کمیسیون قضایی مجلس:
عملکرد نیروی انتظامی در غائله خیابان پاسداران قابل تقدیر است/دستگاه قضایی برخورد قاطع با آشوبگران داشته باشد
رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت:عملکرد نیروی انتظامی درجریان غائله خیابان پاسداران از جهات مختلف قابل تقدیر است.

کوهنانی نیوز :الهیار ملکشاهی صبح امروز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از کوهدشت، در ارتباط با مدیریت خوب نیروی انتظامی در قضیه جمع آوری دراویش خیابان پاسداران تهران، بیان کرد: در غائله خیابان پاسداران گروهی با هنجار شکنی و زیر پا گذاشتن قوانین موجب آزار و اذیت مردم منطقه و خیابان شدند ک در مقابل آنها نیروی انتظامی با خویشتن‌داری، برخورد معقولانه و مدبرانه‌ای از خود نشان داد و فرصت کافی و هشدارهای لازم را نیز به آنان داد.

وی خاطرنشان کرد: متأسفانه آشوبگران نه‌تنها به این حسن نیت نیروی انتظامی جواب مثبتی ندادند بلکه با یک اقدام وحشیانه تعدادی از کارکنان نیروی انتظامی و بسیج را به شهادت رساندند، اما در نهایت نیروی انتظامی با اقتدار و رعایت قوانین و مقررات این غائله را جمع کرد.

رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی عملکرد نیروی انتظامی در این موضوع را از جهات مختلف تقدیر دانست و عنوان کرد: در این موضوع ماموران نیروی انتظامی برخوردی با رأفت و حوصله داشته و مانع آن شدند که اقتدار قانون شکسته شود و نهایتاً نسبت به جمع‌آوری افرادی که در این قائله شرکت داشتند اقدام مناسب کردند.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امیداوریم دستگاه قضا و مسئولینی که در برخورد با آشوبگران خیابان پاسداران مرتبط هستند با رعایت قانون اقدام قاطعی در این راستا انجام دهند.

ملکشاهی:عملکرد نیروی انتظامی در غائله خیابان پاسداران قابل تقدیر است
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=4422