کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
3

وزرای آموزش و علوم به مجلس می‌آیند/ بطحایی در مورد اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان توضیح می‌دهد

اولاقباد خبرداد: وزرای آموزش و علوم به مجلس می‌آیند/ بطحایی در مورد اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان توضیح می‌دهد   عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از حضور وزرای آموزش و علوم در کمیسیون متبوعش خبر داد. کوهنانی نیوز :فریده اولادقباد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از حضور وزیر آموزش و پرورش […]

اولاقباد خبرداد:
وزرای آموزش و علوم به مجلس می‌آیند/ بطحایی در مورد اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان توضیح می‌دهد
 
عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از حضور وزرای آموزش و علوم در کمیسیون متبوعش خبر داد.

کوهنانی نیوز :فریده اولادقباد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از حضور وزیر آموزش و پرورش در کمیسیون آموزش و تحققات مجلس در هفته جاری خبر داد و گفت: وزیر گزارشی از برنامه‌های خود برای سال جدید ارائه می‌دهد و نمایندگان به مرور بر روند اجرایی شدن این برنامه‌ها نظارت خواهند داد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی همچنین با بیان اینکه آقای بطحایی باید گزارشی از عملکرد خود و اجرای برنامه ششم در سال گذشته نیز ارائه دهد، افزود: موضوعات مهمی همچون اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان را -با توجه به اینکه در برنامه ششم توسعه آمده است- از وزیر آموزش و پرورش مورد سوال قرار خواهم داد، درواقع وزیر باید در نخستین جلسه کمیسیون آموزش با ایشان، برنامه‌های خود را با هدف اجرا از مهرماه سال ۹۷ توضیح دهند.

وی افزود: برنامه این وزارتخانه در زمینه هدایت تحصیلی دانش‌آموزان به سمت و سوی رشته‌های مهارتی و فنی و حرفه‌ای نیز مورد مطرح و پیگری خواهد شد.

اولادقباد تعداد مدارس تعمیر شده و برنامه وزیر برای بازسازی و ساخت مدارس در سال جدید و نوع بهره‌گیری از حمایت خیرین را از دیگر مسائل مطروحه در این جلسه عنوان کرد و گفت: آموزش‌های عمومی و آمادگی برای زندگی را باید به مباحث مدنظر در این خصوص افزود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه از وزیر علوم و معاون علمی رئیس‌جمهور نیز به همین منظور دعوت می‌شود، گفت: مصوبات برنامه ششم و نظارت بر روند اجرای شدن این مصوبات در زمینه آموزش عالی همچون ارتباط صنعت و دانشگاه‌ها و پژوهش و تحقیقات مانند افزایش ارتباطات پژوهشکده‌ها با پارک‌های علم و فناوری نیز در این جلسه و جلسات آتی پیگیری می‌شود./

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=4525