کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023
4

دکتر رضا زینی وند مقدم مدیرکل آموزش و پرورش لرستان شد+تصاویر

دکتر رضا زینی وند مقدم مدیرکل آموزش و پرورش لرستان شد با حکم دکتر بطحائی وزیر آموزش و پرورش ، سکان هدایت آموزش و پرورش لرستان به دکتر رضا زینی وند مقدم رسید. مراسم معارفه ی دکتر رضا زینی وند مقدم  به عنوان مدیرکل آموزش و پرورش استان  لرستان عصر امروز یکشنبه ۱۶ اردیبهشت در […]

دکتر رضا زینی وند مقدم مدیرکل آموزش و پرورش لرستان شد
با حکم دکتر بطحائی وزیر آموزش و پرورش ، سکان هدایت آموزش و پرورش لرستان به دکتر رضا زینی وند مقدم رسید.

مراسم معارفه ی دکتر رضا زینی وند مقدم  به عنوان مدیرکل آموزش و پرورش استان  لرستان عصر امروز یکشنبه ۱۶ اردیبهشت در سالن همایش پردیس فرهنگیان علامه طباطبایی خرم آباد برگزار شد.

 به گزارش کوهنانی نیوز به نقل از  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ، در این مراسم که با حضور دکتر عبدالرسول عمادی معاون وزیر و  رییس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش و جمعی ازمسئولان استانی و فرهنگیان برگزار شد، مدیر کل آموزش و پرورش لرستان، راز توسعه و پیشرفت هر جامعه ای را در مدرسه دانست و گفت:چنانچه مدرسه ای پویا داشته باشیم جامعه ای پویا خواهیم داشت.

دکتر رضا زینی وند مقدم با بیان اینکه مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امانتی الهی است و فرصت کوتاهی را برای خدمتگزاری به مردم فراهم می کند، اظهار کرد: شرط امانت و امانتداری وفاداری به آرمانهای نظام، شهدا،منویات رهبری و اجرای سیاستهای دولتی است که پشتوانه میلیونی مردم را دارد.

وی اضافه کرد: خدمتگزاری به مردم و ایجاد نشاط و امید در آنها و تلاش بی وقفه در راستای اعتلا و توسعه کشور است.

زینی وند نقش آموزش و پرورش در توسعه کشور را حیاتی دانست و با بیان اینکه اگر می خواهیم اقتصادی پویا،تولیدی پررونق،صنعتی پویا و خلاق، انسانی خلاق،اندیشمند،پرسشگر،مسئولیت پذیر و دیندار و وفادار به وطن تربیت کنیم و معلم،پزشک، مهندس و صنعتگر خوب داشته باشیم این مهم از  مدرسه آغاز می شود و نقش آموزش و پرورش در این راستا سازنده و بی بدیل است،خاطر نشان کرد: نقش و جایگاه دستگاه تعلیم و تربیت دربین همه دستگاه های اجرایی استان ممتاز و برجسته است و خدمت در آموزش و پرورش تقدس دارد چرا که کارش انسان سازی و تربیت انسان است و معلمان جا پای پیامبر اکرم (ص)و ائمه(ع) گذاشته اند.

وی افزود: این تقدس تعهد به دنبال دارد و عزم همگانی و تلاش و کوشش همه جانبه را می طلبد و باید همه امکانات و  نیروها را در راستای تقویت برنامه های آموزش و پرورش و توسعه لرستان بکار بگیریم.

زینی وند لرستان را سرزمین مفاخر، علمای مبارز و انقلابی و سرداران رشید دفاع مقدس دانست گفت: برای ارتقاء شاخص های آموزش و پرورش در لرستان نیازمند همراهی شما فرهنگیان فرهیخته، مسئولان، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی می باشم تا به امید خدا بتوانیم خدمتی در خور شان مردم شریف لرستان در طول مسئولیتمان انجام دهیم.

دکتر رضا زینی وند مقدم مدیرکل آموزش و پرورش لرستان شد+تصاویر
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=4572