کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023
4

زن باردار گرفتار در برف نجات یافت

بخشدار بشارت ذلقی الیگودرز خبر داد زن باردار گرفتار در برف نجات یافت/ تلاش ماموران راهداری برای بازگشایی گردنه پرچل ادامه دارد بخشدار بشارت ذلقی الیگودرز گفت: شب گذشته تعدادی از مسافران در گردنه پرچل گرفتار شده بودند و یک زن باردار در بین آن‌ها بود که پس از اسکان دیگر مسافران این زن باردار […]

بخشدار بشارت ذلقی الیگودرز خبر داد

زن باردار گرفتار در برف نجات یافت/ تلاش ماموران راهداری برای بازگشایی گردنه پرچل ادامه دارد

خبرگزاری فارس: زن باردار گرفتار در برف نجات یافت/ تلاش ماموران راهداری برای بازگشایی گردنه پرچل ادامه دارد

بخشدار بشارت ذلقی الیگودرز گفت: شب گذشته تعدادی از مسافران در گردنه پرچل گرفتار شده بودند و یک زن باردار در بین آن‌ها بود که پس از اسکان دیگر مسافران این زن باردار به مراکز درمانی الیگودرز انتقال یافت و حال وی رضایت‌بخش است.

 

کوهنانی نیوز :اصغر قهرمانی دقایقی پیش از الیگودرز در خصوص عملیات بازگشایی گردنه پرچل بخش بشارت ذلقی اظهار داشت: بامداد امروز بازگشایی گردنه برف‌گیر پرچل آغاز شده و تلاش راهداران برای بازگشایی مسیر ادامه دارد و تا پایان امروز عملیات بازگشایی خاتمه می‌یابد.

بخشدار بشارت ذلقی الیگودرز افزود: شب گذشته تعدادی از مسافران در گردنه مذکور گرفتار شده بودند و یک زن باردار در بین آن‌ها بود که پس از اسکان دیگر مسافران این زن باردار به مراکز درمانی الیگودرز انتقال یافت و حال وی رضایت‌بخش است.

وی اعلام کرد: از تعداد ۵۷ روستای گرفتار شده در برف تاکنون راه ارتباطی ۲۰ روستا بازگشایی شده و اگر شرایط جوی مساعد باشد تا پایان امروز نیز جاده ۳۰ روستای دیگر بازگشایی و مابقی هم فردا انجام خواهد شد.

این مسؤول در رابطه با دلیل عدم پرواز بالگرد اورژانس در شب گذشته گفت: با توجه به طوفانی بودن منطقه بالگرد امکان پرواز نداشت.

زن باردار گرفتار در برف نجات یافت
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=505