کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 جماد أول 1444 Tuesday, 6 December , 2022
4

کمک ۷۲میلیون تومانی نیروی انتظامی کوهدشت بین سیل‌زدگان توزیع می‌شود

فرمانده انتظامی شهرستان کوهدشت گفت: محموله‌های کمک نیروی انتظامی این شهرستان به ارزش ۷۲میلیون تومان بین سیل‌زدگان توزیع می‌شود. سرهنگ عباس دولشاهی ظهر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار داشت: نیروی انتظامی در سیل فروردین امسال اقدامات برجسته و ارزشمندی در کمک‌رسانی به سیل‌زدگان کوهدشت داشت و اکیپ‌هایی نیز به مناطق سیل‌زده پلدختر اعزام شد. […]

فرمانده انتظامی شهرستان کوهدشت گفت: محموله‌های کمک نیروی انتظامی این شهرستان به ارزش ۷۲میلیون تومان بین سیل‌زدگان توزیع می‌شود.

کمک 72میلیون تومانی نیروی انتظامی کوهدشت بین سیل‌زدگان توزیع می‌شود

سرهنگ عباس دولشاهی ظهر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار داشت: نیروی انتظامی در سیل فروردین امسال اقدامات برجسته و ارزشمندی در کمک‌رسانی به سیل‌زدگان کوهدشت داشت و اکیپ‌هایی نیز به مناطق سیل‌زده پلدختر اعزام شد.

وی افزود: امروز ۳ محموله کمک با عنایت ویژه سردار مهدیان‌نسب فرماندهی انتظامی لرستان به تعداد ۲۶۰ تخته پتو، ۱۰ تخته‌فرش، ۱۸ چراغ والور، ۲۵ کیسه برنج و ۶۰ بسته شامل مواد خوراکی، بهداشتی و البسه به ارزش ۷۲میلیون تومان بین ۶۰ خانواده سیل‌زده و نیازمند شهرستان کوهدشت توزیع می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان کوهدشت با بیان اینکه کار شناسایی خانواده‌های سیل‌زده نیازمند این شهرستان با مشارکت امام‌جمعه، کمیته‌امداد، و سایر ادارات انجام‌شده عنوان کرد: پیش‌تر از این کارکنان پرسنل و پایور نیروی انتظامی کوهدشت با ارسال کمک‌های نقدی به یاری سیل‌زدگان شتافته‌بودند و هم‌چنین در ۲مرحله نیز تعدادی از کمک‌ها با همکاری سمن‌ها و با ساماندهی نیروی انتظامی به سیل‌زدگان ارسال شده‌است./تسنیم

لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=6626