کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023
8

لرستان| خودروی حامل چوب درختان بلوط در کوهدشت توقیف شد

رئیس اداره منابع‌طبیعی و آبخیزداری شهرستان کوهدشت از توقیف یک دستگاه خودروی حامل چوب درختان بلوط در این شهرستان خبر داد. ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ – ۱۰:۴۹ استانها لرستان نظرات صمیمی عبدولی دگفت‌: سودجویان با یک دستگاه خودرو وانت نیسان در حال انتقال چوب درختان بلوط از محور اولادقباد به‌سمت کوهدشت بودند که با کمین نیروهای […]


رئیس اداره منابع‌طبیعی و آبخیزداری شهرستان کوهدشت از توقیف یک دستگاه خودروی حامل چوب درختان بلوط در این شهرستان خبر داد.

لرستان| خودروی حامل چوب درختان بلوط در کوهدشت توقیف شد

صمیمی عبدولی دگفت‌: سودجویان با یک دستگاه خودرو وانت نیسان در حال انتقال چوب درختان بلوط از محور اولادقباد به‌سمت کوهدشت بودند که با کمین نیروهای یگان حفاظت این دستگاه خودرو توقیف شد.

وی با بیان اینکه برای شخص متخلف پرونده تخلفاتی تشکیل و به مراجع قضایی معرفی شده‌است، افزود: با سودجویانی که اقدام به قطع درختان می‌کنند قاطعانه برخورد قانونی خواهد شد.

رئیس اداره مناطع‌طبیعی و آبخیزداری شهرستان کوهدشت حفاظت از منابع‌طبیعی را وظیفه‌ای همگانی دانست و عنوان کرد: شماره تلفن رایگان ۱۵۰۴ یگان امداد جنگل و مرتع به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی و رسیدگی به گزارشات مردمی در زمینه هرگونه تخلف در عرصه‌های ملی‌ست

.
خبرنگار تسنیم در کوهدشت

لرستان| خودروی حامل چوب درختان بلوط در کوهدشت توقیف شد
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=5650