کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

18 رجب 1444 Wednesday, 8 February , 2023
2
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان

ورود فعالان فضای مجازی به جلسات اداری ممنوع شد

وی افزود: مباحث کارشناسی و تخصصی در جلسه های اداری مطرح می شود بنابر این به طور حتم باید کسانی به عنوان خبرنگار در این جلسه ها حضور پیدا کنند که از علم، دانش، آگاهی و تعهد لازم برخوردار باشند
ورود فعالان فضای مجازی به جلسات اداری ممنوع است

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان،گفت:ورود فعالان فضای مجازی فاقد دانش، آگاهی،تعهد لازم و مجوز رسمی به جلسه های اداری ممنوع است.

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز ، “منصور احمدی” روز دوشنبه در سفر به پلدختر‌ اظهار کرد:ورود فعالان فضای مجازی و رسانه هایی که فاقد صلاحیت و مجوز قانونی هستند به صرف فعالیت در این فضا به طور رسمی به جلسه های اداری ممنوع است و نمی توانند در این جلسات حضور داشته باشند.

 وی افزود: مباحث کارشناسی و تخصصی در جلسه های اداری مطرح می شود بنابر این به طور حتم باید کسانی به عنوان خبرنگار در این جلسه ها حضور پیدا کنند که از علم، دانش، آگاهی و تعهد لازم برخوردار باشند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: ارائه و اشاعه خبر به صورت تخصصی،صحیح ، کامل و متقن به مردم در سطح افکار عمومی بسیار حائز اهمیت است و کسانی که دوره های آموزشی کافی در این زمینه ندیده اند و فاقد مجوز رسمی هستند صلاحیت انتشار خبر را ندارند.

 وی افزود: انتشار ناقص اخبار از سوی کسانی که توانایی لازم در کار خبری را ندارند ممکن است در افکار عمومی نتیجه عکس داشته و تبعاتی به دنبال دارد ، بنابر این تنظیم و انعکاس خبر کاری تخصصی و بسیار حائز اهمیت است.

 احمدی به هدف خود در سفر به شهرستان پلدختر اشاره کرد و یادآورشد: امروز درجلسه ای با فرماندار و نماینده پلدختر درمجلس چند موضوع مهم مورد بررسی قرارگرفت یکی از آنها جذب اعتباراتی برای تکمیل، تجهیز و ارتقا کیفی مجتمع های فرهنگی و اداره کتابخانه ها بود.

 وی افزود:اعتباراتی از سفر ریاست جمهوری به شهرستان های استان از جمله پلدختر اختصاص داده شده که با رایزنی ها و تفاهم نامه ای که منعقد شده پیگیری شد به درجه عملیاتی برسد و جهت آغاز به کار مناقصه آن برگزارشود.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، گفت: جذب چند نفر در زمینه منابع انسانی شامل نیروی جوان متخصص به ادارات با عنایت وزیر ارشاد اسلامی برای همه استان ها در نظر گرفته شد که شامل حال شهرستان پلدختر نیز می شود که موضوع در جلسه امروز مورد بررسی قرار گرفت.

وی به مطبوعات اشاره کرد: اصحاب رسانه و کسانی که در عرصه خبر فعالیت دارند به عنوان خبرنگار، مدیر مسئول مدارک خود را در سایت بارگذاری کنند.

 احمدی یادآورشد: تلاش می شود و تمهیداتی اندیشیده شده تا همه کسانی که رغبت دارند و شاغل هستند و به صورت رسمی فعالیت می کنند در سایت وزارت ارشاد مدارک خود را بارگذاری کنند اما کسانی که نمی توانند و شرایط لازم را ندارند باید جدا سازی شوند و به مرحله پالایش برسند.

انتهای پیام/

ورود فعالان فضای مجازی به جلسات اداری ممنوع شد
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=57097