کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

18 رجب 1444 Wednesday, 8 February , 2023
0
کتابخانه های عمومی لرستان

اهدای دو هزار و ۵۰۰ جلد کتاب به کتابخانه عمومی لرستان

کتاب‌های اهدایی توسط این مرکز پس از تایید و استعلام و ثبت در سامانه، بر اساس نیاز به کتابخانه‌های عمومی مختلف شهرستان های استان لرستان ارسال می‌شود تا اعضا و علاقمندان بتوانند از آن‌ها استفاده کنند.

مدیر کل نهاد کتابخانه های عمومی لرستان از اهدای دو هزار و ۵۰۰ جلد کتاب به کتابخانه عمومی این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کوهنانی نیوز ، سید سجاد راستخانه اظهار داشت: در راستای پویش اهدای کتاب، آگاهی و با هدف کمک به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و تامین منابع جدید برای کتابخانه های عمومی، از سوی مرکز مبادله کتاب کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران تعداد دو هزار و ۵۰۰جلد کتاب به کتابخانه های عمومی استان اهدا شد.

وی افزود: کتاب‌های اهدا شده در موضوعات مختلف به ویژه تکنولوژی، عمران، معماری، حسابداری، ادبیات و مذهب بوده که می‌تواند به غنی‌سازی مخازن کتابخانه‌های عمومی استان کمک کند.

راستخانه گفت: این مرسوله کتاب که در حدود ۲۵ بسته بوده پس از تائید توسط کارشناس مربوطه برای استفاده علاقمندان در قفسه کتابخانه‌های عمومی قرار می‌گیرد.

وی بیان کرد: کتاب‌های اهدایی توسط این مرکز پس از تایید و استعلام و ثبت در سامانه، بر اساس نیاز به کتابخانه‌های عمومی مختلف شهرستان های استان لرستان ارسال می‌شود تا اعضا و علاقمندان بتوانند از آن‌ها استفاده کنند.

گفتنی است، سازمان ها، مردم و خیرین می‌توانند با مراجعه به نزدیک ترین کتابخانه عمومی، کتاب‌های مطالعه شده خود را برای استفاده اعضا و عموم مردم به کتابخانه ها هدیه کنند. کتابخانه ملی پیش از این نیز در چند نوبت، کتاب به کتابخانه‌های عمومی استان لرستان اهدا کرده است.

انتهای پیام

اهدای دو هزار و ۵۰۰ جلد کتاب به کتابخانه عمومی لرستان
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=58089