کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023
6

برخی اصلاح‌طلبان می‌خواهند پا به پای «روحانی» وارد انتخابات شوند

محتشمی در گفت‌وگو با تسنیم: برخی اصلاح‌طلبان می‌خواهند پا به پای «روحانی» وارد انتخابات شوند   دبیرکل حزب آزادی گفت: برخی اصلاح‌طلبان تمایل به کاندیداتوری برای انتخابات ۹۶ دارند و می‌خواهند پا به پای روحانی به عرصه انتخابات ورود کنند. کوهنانی نیوز:مجید محتشمی دبیرکل حزب آزادی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، درباره برنامه‌های انتخاباتی […]

محتشمی در گفت‌وگو با تسنیم:

برخی اصلاح‌طلبان می‌خواهند پا به پای «روحانی» وارد انتخابات شوند

 
حضور محتشمی سخنگوی جبهه اصلاح طلبان در تسنیم

دبیرکل حزب آزادی گفت: برخی اصلاح‌طلبان تمایل به کاندیداتوری برای انتخابات ۹۶ دارند و می‌خواهند پا به پای روحانی به عرصه انتخابات ورود کنند.

کوهنانی نیوز:مجید محتشمی دبیرکل حزب آزادی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، درباره برنامه‌های انتخاباتی حزب متبوعش، گفت: ما تحت تشکیلات حزب آزادی به زودی ستاد انتخابات را برای ریاست‌جمهوری و شوراها تشکیل می‌دهیم. بیشتر رقابت در شوراهای اسلامی شهر به ویژه مراکز استان‌ها و کلان‌شهرها و به ویژه شورای شهر تهران است که در سیاست کلان کشور هم تأثیر دارد.

محتشمی درباره اختلاف اخیر بین شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان، اظهار داشت: قرار بر این است که ائتلاف گسترده‌تری شکل بگیرد و ما هم ناظر بر آن ائتلاف فعالیت کنیم تا همه احزاب اصلاح‌طلب یک سازماندهی و منظومه فکری را دنبال کنند. مقدمات این کار در حال تشکیل است و انتظار داریم این اجماع شکل بگیرد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب درباره احتمال معرفی یک گزینه دیگر در کنار روحانی برای انتخابات ۹۶، گفت: این کار در سال ۹۲ هم انجام شد و اثر آن کنار رفتن عارف  بود و موجب شد سرمایه اجتماعی روحانی تقویت شود. برخی دوستان اصلاح‌طلب تمایل به کاندیداتوری دارند و می‌خواهند پا به پای روحانی به عرصه انتخابات ورود کنند و احتمال قوی این اتفاق خواهد افتاد.

برخی اصلاح‌طلبان می‌خواهند پا به پای «روحانی» وارد انتخابات شوند
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=600