اخبار انتخابات شوراهای اسلامی شهر روستا وریاست جمهوری1400

2

آیا مشمولان غایب می‌توانند از معافیت پزشکی بهره‌مند شوند؟

  • کد خبر : 6099
  • ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۷

ا معاون اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا درباره شرایط و نحوه دریافت معافیت پزشکی برای مشولان غایب و غیرغایب توضیحاتی داد. سرهنگ سید مهدی تقوی معاون اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا درباره شرایط استفاده از معافیت پزشکی برای مشمولان غایب و غیرغایب اظهار کرد: برابر ماده ۳۹ قانون خدمت وظیفه عمومی، فقط آن دسته از […]


ا

5cef613acdd33_2019-05-30_09-21

معاون اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا درباره شرایط و نحوه دریافت معافیت پزشکی برای مشولان غایب و غیرغایب توضیحاتی داد.

سرهنگ سید مهدی تقوی معاون اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا درباره شرایط استفاده از معافیت پزشکی برای مشمولان غایب و غیرغایب اظهار کرد: برابر ماده ۳۹ قانون خدمت وظیفه عمومی، فقط آن دسته از مشمولانی که قادر به انجام خدمت سربازی هستند، برای اعزام به خدمت تعیین تکلیف می‌شوند.

معاون اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا درباره شرایط معافیت پزشکی برای مشمولان غایب و غیرغایب گفت: به درخواست‌های پزشکی تمامی مشمولان وظیفه، اعم از غایب و غیر غایب جهت انجام معاینات پزشکی رسیدگی می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

لینک کوتاه : https://kohnaninews.ir/?p=6099

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نشان رسانه های دیجیتال

logo-samandehi