کانال خبری کو هنانی نیوز شبکه های اجتماعی ایتا::

15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023
3

۱۰۰هکتار از اراضی ملی کوهدشت رفع تصرف شد

رئیس اداره منابع‌طبیعی و آبخیزداری شهرستان کوهدشت گفت: ۱۰۰هکتار از اراضی ملی این شهرستان که سنوات گذشته توسط سودجویان زیر کشت رفته‌بود، رفع تصرف شد. صمیمی عبدولی اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون حدود ۱۰۰هکتار از اراضی ملی این شهرستان که زیر کشت رفته‌بود با هماهنگی مأموران انتظامی کوهدشت و یگان حفاظت اراضی رفع تصرف […]

رئیس اداره منابع‌طبیعی و آبخیزداری شهرستان کوهدشت گفت: ۱۰۰هکتار از اراضی ملی این شهرستان که سنوات گذشته توسط سودجویان زیر کشت رفته‌بود، رفع تصرف شد.

100هکتار از اراضی ملی کوهدشت رفع تصرف شد

صمیمی عبدولی اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون حدود ۱۰۰هکتار از اراضی ملی این شهرستان که زیر کشت رفته‌بود با هماهنگی مأموران انتظامی کوهدشت و یگان حفاظت اراضی رفع تصرف شده‌است.

وی با بیان اینکه این اراضی که توسط افراد سودجو در سنوات گذشته تصرف شده‌بود خلع ید و به وضع سابق برگشته‌است، افزود: پس از شناسایی متجاوزین به اراضی ملی بر اساس ماده ۵۵ قانون حفاظت و بهره‌برداری برای آنان پرونده تشکیل شد.

رئیس اداره منابع‌طبیعی و آبخیزداری شهرستان کوهدشت عنوان کرد: بر اساس قانون با هرگونه تصرف اراضی ملی در این شهرستان بدون اغماض برخورد می‌شود و شهروندان برای ارائه گزارش هرگونه دخل و تصرف در منابع طبیعی و اراضی ملی می‌توانند با شماره ۱۵۰۴ تماس حاصل کنند.

خبرنگار تسنیم در کوهدشت

۱۰۰هکتار از اراضی ملی کوهدشت رفع تصرف شد
لینک خبر : https://kohnaninews.ir/?p=6201